Спецпроєкти

Розпізнають настрій працівників: Canon встановила камери на основі штучного інтелекту в китайському офісі


Компанія Canon встановила в офісі дочірньої компанії Information Technology в Китаї камери на основі штучного інтелекту, які розпізнають настрій працівників.

Про це пише The Verge.

Навіщо поставили ці камери?

Canon розробили систему відстеження настрою на основі ШІ та встановили їх у китайському офісі для розпізнавання усмішки працівників. Камери дозволяють потрапити на роботу лише тим працівникам, які усміхаються. Це зроблено для того, щоб сумні співробітники не демотивували інших.

У виданні Financial Times зазначають, що це не єдиний спосіб контролю працівників у КНДР. Компанії також можуть за допомогою ШІ вивчати програми, якими користуються працівники, у такий спосіб оцінюючи продуктивність. Або вмикати камери відеоспостереження для контролю часу, виділеного на обідню перерву. Або ж відстежувати перебування співробітників поза офісом за допомогою додатків у телефоні.

У виданні The Verge додають, що камери розпізнавання усмішки є одними з не надто небезпечних технологій відстеження. Але є й інші технології, більш непомітні, які зовсім скоро можуть стати частиною корпоративної культури.

Загалом сучасні технології спостерігання дозволяють стежити за співробітниками навіть дистанційно, а пандемія й віддалена робота лише прискорили цей процес.

Раніше ми розповідали, що Ілон Маск та Джефф Безос виплачували мізерні податки. Адміністрація Байдена почала розслідування з приводу витоку інформації про те, що Маск, Безос на інші мільярдери уникали сплати необхідної суми податку.

Видання ProPublica повідомило про ексклюзивно отримані документи Служби внутрішніх доходів США. Вони доводять, що Джеффрі Безос, Ілон Маск, Уоррен Баффет, Білл Гейтс, Джордж Сорос, Марк Цукерберг та Майкл Блумберг юридично уникали сплати податку на прибуток.

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь