Спецпроєкти

До кінця року Україна отримає 47 мільйонів доз вакцин різних виробників проти COVID-19 — заява уряду


Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що до кінця 2021 року Україна отримає 47 мільйонів доз вакцин різних виробників проти COVID-19.

Які поставки очікують?

Цьогоріч МОЗ поставило першочергове завдання вакцинувати більшість дорослого населення в Україні.

«Останні домовленості дозволяють говорити, що до кінця року Україна отримає більше 47 мільйонів доз вакцин від різних виробників. Зокрема, за кошти державного бюджету до кінця року буде привезено 20 млн доз вакцини від компанії Pfizer», – заявив Денис Шмигаль.

На думку прем’єр-міністра, цієї кількості вакцин буде достатньо, щоб щепити більшість дорослого населення України. Також він додав, що вже відкрито майже 2900 місць, де можна отримати першу та другу дозу вакцини проти COVID-19.

Щоб дотримуватися Національного плану вакцинації, потрібно робити по 5,6 млн щеплень щомісяця. Проте таких показників досягти ще не вдалося.

Наразі 143 328 людей вакцинували проти COVID-19. Першу дозу отримали 86 952 людини, повністю імунізовані – 56 376 людей.

Україна перейшла до п’ятого етапу вакцинації, тому щепитися можуть всі охочі. На щеплення можна записатися безпосередньо в пункт щеплення або в центр масової вакцинації у вашому регіоні.

Контакти та адреси всіх пунктів щеплення можна перевірити за посиланням. Також можна записатися за номером контакт-центру МОЗ 0 800 60 20 19.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь