Спецпроєкти

Amazon почне приймати біткоїн-платежі у 2021 році, а також замислюється про власну криптовалюту


Найближчими часом Amazon почне приймати платежі у bitcoin як плату за товари та послуги.

Про це пише AppleInsider.

Подробиці

Над системою ведення bitcoin як платіжного засобу Amazon працював із 2019 року. Стверджують, що біткоїн стане першим із восьми криптовалют, які Amazon прийматиме. Як тільки систему bitcoin вдосконалять, то додадуть також криптовалюту etherium.

Платіжна система вже майже готова до запуску на сервісі Amazon.

Щойно Amazon розбереться з новою платіжною системою, то, імовірно, розпочне роботу зі створення власної криптовалюти.

Близьке до Amazon джерело заявляє, що це стане першим кроком у створенні багаторівневої інфраструктури, де користувач зможе платити за товари та послуги або заробляти крипту за схемою лояльності.

Ми розповідали, що раніше Bitcoin допомагав наркоторговцям, а тепер ФБР.

Bitcoin дав новий поштовх для Darknet. За 2,5 роки найбільший сайт із продажу всього нелегального Silk Road (Шовковий Шлях) провів транзакцій на мільярд у доларовому еквіваленті. І цей сайт був не єдиним.

Криміналітет вважав Bitcoin перемогою над державним апаратом – повністю анонімна система, незалежність від банків та інших фінансових установ.

Але потім щось сталося. Коли ФБР та інші правоохоронці розібралися в технології, виявилося, що мережа Bitcoin – це як бухгалтерська книга мафії. Уся інформація надійно схована, але коли поліція її знаходить, то під суд іде вся верхівка.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь