Спецпроєкти

На Закарпатті дівчинка врятувала свого брата та ще трьох дітей під час паводку


У селищі міського типу Ясіня Рахівського району 14-річна дівчинка врятувала чотирьох дітей під час паводку.

Про це повідомляє ДСНС Закарпаття.

Що відомо про цей випадок?

Село Ясіня накрила паводкова хвиля. Батьки дівчинки Тетяни саме працювали в полі. Вода раптово почала прибувати в будинок. Тетяна швидко зорієнтувалася, вимкнула електроенергію вдома, взяла свого семирічного братика й побігла в будинок до тітки, де було ще троє дітей без дорослих.

Їй вдалося заспокоїти дітей, вони всі разом піднялися на другий поверх, де чекали на дорослих у безпеці.

«Тетяна показала себе справжнім рятувальником – вона відважна, рішуча й відповідальна. Далеко не кожен зробив би так само, і я вважаю, що вчинок цієї героїні є прикладом для наслідування й заслуговує на всіляке заохочення», – заявив керівник закарпатських рятувальників Роман Гудак.

Також Роман Гудак додав, що Тетяна гідна звання лавреата Всеукраїнської акції «Герой-рятувальник року». Він зустрівся з дівчиною та вручив їй подарунки.

Раніше ми розповідали про деякі аспекти сексуального виховання й поговорили з дитячою та сімейною психологинею Анною Покровською на нашому подкасті.

84% українських батьків підтримують запровадження сексуальної освіти в школах. 68% батьків відповіли, що вже проводять сексуальну освіту в родині.

Проте сексуальну освіту батьки розуміють по-різному. Для одних – це розповісти про вагітність і контрацепцію, для інших – про захворювання й відмінність дівчат від хлопців.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь