Спецпроєкти

Джефф Безос покинув пост гендиректора компанії Amazon


Мультимільярдер Джефф Безос офіційно покинув пост гендиректора компанії Amazon.

Про це повідомляє ВВС.

Чи буде Безос якось ще причетний до Amazon?

Про те, що Безос покидає свій пост гендиректора, він повідомив ще в лютому. Він заявив, що планує зосередитися на нових продуктах компанії.

«Компанія Amazon – це те, чим вона стала завдяки винаходам. Ми разом робимо божевільні речі, а потім вони стають нормальними. Коли ви дивитеся на наші фінансові результати, то насправді бачите довгострокові сукупні результати винаходів. Просто зараз я бачу, що Amazon показує найвинахідливіші результати, тож це оптимальний час для переходу», – додав бізнесмен.

Джефф Безос залишається головою правління. Гендиректором компанії стає Ендрю Джессі, який раніше керував Amazon Web Services.

Нагадуємо, що адміністрація Байдена почала розслідування з приводу витоку інформації про те, що Маск, Безос на інші мільярдери уникали сплати податків.

Видання ProPublica повідомило про ексклюзивно отримані документи Служби внутрішніх доходів США. Вони доводять, що Джеффрі Безос, Ілон Маск, Уоррен Баффет, Білл Гейтс, Джордж Сорос, Марк Цукерберг та Майкл Блумберг юридично уникали сплати податку на прибуток.

Видання заявило, що багаті американці використовують способи ухилення від сплати податків. Саме тоді, коли середньостатистична сім’я у США платить 14% від прибутку, мільярдери виплачують менше ніж 1%. А дехто взагалі не виплачував податок у певні роки.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь