У футбольного вболівальника конфіскували ЛГБТ-прапор під час матчу: УЄФА розслідує інцидент
У Баку під час матчу між збірними Данії та Чехії стюарти тимчасово конфіскували ЛГБТ-прапор у вболівальника.
Про це пише DW.
Чому конфіскували прапор?
УЄФА розслідує інцидент, який трапився під час матчу між збірними Данії та Чехії в Баку. Стюарти конфіскували у данського вболівальника ЛГБТ-прапор.
Зазначено, що футбольний вболівальник данців був напідпитку. Між ним та декількома іншими фанатами виник конфлікт, у який втрутилися стюарти. Вони дозволили данцю залишитися на стадіоні, але тимчасово конфіскували його ЛГБТ-прапор.
Після матчу прапор повернули.
УЄФА заявила, що вона не давала жодних вказівок конфісковувати ЛГБТ-символіку у вболівальників під час будь-якого матчу в будь-якій країні.
В організації також додали, що цей прапор уособлює їхні основні цінності.
Раніше ми розповідали, що матч Україна – Англія завершився поразкою нашої збірної.
Також нагадаємо, що українська збірна з футболу перемогла в матчі проти шведської команди, що дозволило їй вийти до чвертьфіналу Євро-2020. Переможний гол у матчі забив Артем Довбик.
Після матчу футболіст дав коментар російською, що спричинило бурхливе обговорення в соцмережах. Ми розповідали подробиці жвавого обговорення.