Спецпроєкти

У Японії відкрили міжнародну лабораторію, яка вивчатиме НЛО та розв’язуватиме таємниці Всесвіту


У Японії, у містечку Ійно, префектура Фукусіма відкрила міжнародну лабораторію, яка вивчатиме НЛО, шукатиме докази їхнього існування та розв’язуватиме таємниці Всесвіту.

Про це пише Insider.

Подробиці

Міжнародна лабораторія НЛО відкрилася в приміщенні Інтерактивного центру НЛО. У центрі розміщено майже три тисячі різних експонатів, пов’язаних з іншопланетними цивілізаціями: фотографії, історії контактерів, дані спостережень.

Лабораторія святкувала своє відкриття 24 червня в День НЛО, коли зафіксували перше повідомлення про НЛО.

Дослідницький центр очолить ентузіаст НЛО Такехару Мікамі, який є редактором журналу Mu, де досліджують НЛО, наднауку, криптиди та стародавні цивілізації. Мікамі не є науковцем, тому він співпрацюватиме з куратором музею НЛО Цуджо Кіносітою.

Лабораторія вивчатиме НЛО, шукатиме докази його існування та розв’язуватиме таємниці Всесвіту. Зокрема там розглядатимуть випадки, які пов’язані з Японією.

Такехару Мікамі запросив усіх ділитися з лабораторією фото-, відеоматеріалами та іншими свідченнями про НЛО.

«Сподіваюсь, науково-дослідний інститут стане базою для здобуття більшої кількості інформації про НЛО, щоб ми змогли докопатися до їхньої суті», – додав Мікамі.

Дослідницький центр та міжнародна лабораторія невипадково перебувають у містечку Ійно. На цій території зафіксували з 1970-их років багато відомих незрозумілих повітряних спостережень. Наприклад, у 70-их помітили яскравий конусоподібний об’єкт, що літав над містом.

Через ці численні дивні події містечко Ійно стало більш відоме саме як «Дім НЛО».

Раніше ми розповідали, що Пентагон підтвердив правдивість декількох матеріалів про НЛО.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Теги:
Ми в Телеграмі
підписуйтесь