Спецпроєкти

«Нехай сходять в них на парад!»: депутатки вручили міністру оборони туфлі в знак протесту


В Україні до 30-річчя незалежності проведуть військовий парад. Українські воякині маршируватимуть у туфлях на підборах. Але таке рішення обурило частину народних депутатів.

Про це пише «Українська правда».

Нехай сходять в них на парад!

Групу народних депутатів і депутаток обурила інформація про марширування воякинь у туфлях на підборах у День незалежності України цього року.

Заступниця голови Ради Олена Кондратюк виступила із заявою з трибуни парламенту. У заяві Кондратюк та представників міжфракційного об’єднання «Рівні можливості» група депутатів та депутаток вимагають від міністра оборони Андрія Тарана пояснень і вибачень, щодо участі жінок-військовослужбовиць на параді у туфлях на підборах.

Олена Кондратюк заявила:

«Сьогодні у Збройних силах України служать понад 31 тисяча жінок, із них понад 4 100 є офіцерками. Статус учасника бойових дій отримали понад 13,5 тисяч жінок. У порівнянні з 2014 роком жінок у війську збільшилося в рази.

Ви знаєте, як багато жінок надихнулися після цих змін іти і служити у військах. І як можна спаплюжити цю просту ідею натхнення. Це провести військовий парад до 30-річчя нашої незалежності, де військові жінки повинні крокувати на підборах. Цей лютий треш, вибачте, ми побачили на сайті Міністерства оборони.

Пане міністр оборони, Ви так наближаєте нашу армію до стандартів НАТО?»

Депутати і депутатки вимагають провести службове розслідування цієї ситуації та хто подав таку ідею і скільки коштів витратили на закупівлю підборів.

Ірина Геращенко повідомила у своєму телеграмі, що депутатки «Європейської Солідарності» вручили підбори міністру Тарану і Верховному Головнокомандуючому Зеленському.

«Нехай сходять в них на парад!», — написала вона.

Раніше ми розповідали, що помічниця голови ЦВК Анжела Єременко оприлюднила пост у своєму особистому блозі про вібратор, за це в соцмережі її розкритикували й зацькували.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь