Спецпроєкти

Мінцифра та МОН закуплять 60 тисяч ноутбуків для українських вчителів


Уряд виділив 980 мільйонів гривень на закупівлю 60 тисяч ноутбуків для українських вчителів із різних регіонів.

Про це повідомляє Мінцифра.

Подробиці

У Мінцифрі заявляють, що через пандемію освітній процес перемістився в онлайн-формат, проте не в усіх вчителів була технічна можливість проводити так уроки. Тому в межах цифровізації освітнього процесу Мінцифра та МОН закуплять ноутбуки для вчителів.

У межах субвенції виділили 980 мільйонів гривень. Вимоги до техніки прописали в наказі МОН. Це мають бути ноутбуки хорошої якості, очікувана вартість яких становить 20 тисяч гривень.

«Ноутбук кожному вчителю – це амбітна мета, але я впевнений, що з правильним підходом ми реалізуємо її за кілька років. Дуже часто гроші, які виділила держава на субвенцію, реалізуються тільки наполовину. Тому важливо, щоб кожна область максимально ефективно провела закупівлі та забезпечила ноутбуками якомога більше вчителів уже цьогоріч», – додав міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Наразі планують закупити 60 965 тисяч ноутбуків для 24 областей України та для міста Києва.

Гроші виділили з додаткового фінансування держбюджету на боротьбу з COVID-19 та його наслідками під час освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти.

Процес закупівлі та передачі ноутбуків вчителям є відкритим, його можна відстежувати за допомогою спеціального дашборду.

Нагадаємо, що в Україні можна дістати безоплатні консультації юриста онлайн.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь