Спецпроєкти

Google, Facebook і Netflix вводять обов’язкову вакцинацію для працівників


Google та Facebook заявили, що вводять обов’язкову вакцинацію для працівників, які повертаються в офіс. Netflix також вимагатиме щеплення від акторів та працівників на знімальних майданчиках.

Про це пишуть Google й Deadline.

Подробиці

У Google заявили, що до офісів зможуть повернутися лише співробітники зі щепленнями проти COVID-19. Натомість вони не вводять обов’язкове відвідування офісу й залишають можливість працювати віддалено до 18 жовтня.

«Ми впровадимо цю політику у США найближчими тижнями, а найближчими місяцями вона пошириться на інші регіони. Реалізація залежатиме від місцевих умов та норм і не застосовуватиметься, поки вакцини не будуть широко доступні у вашому районі», – пояснили в Google.

Менеджерка з персоналу Facebook Лорі Голер заявила, що обов’язкове щеплення для співробітників у США залежатиме також від місцевих умов і правил. Окрім цього, нове введення враховуватиме людей, які не можуть зробити щеплення через медичні протипоказання.

Обов’язкову вакцинацію вводить і кіностудія Netflix. Вона стала першою голлівудською студією, яка запровадила таку практику.

Netflix вимагатиме від акторів і людей, які перебувають чи працюють у безпосередній близькості з акторами, щепитися проти COVID-19.

Проте це нововведення не поширюватиметься на знімання проєктів, над якими вже почали працювати.

Серед інших винятків: щеплення не потрібно робити, якщо це суперечить медичним, релігійним чи віковим причинам.

Нагадуємо, що ВООЗ оголосила початок третьої хвилі пандемії. Організація вимагає від кожної країни до вересня вакцинувати 10% населення. До кінця 2021 року потрібно щепити мінімум 40% громадян, а до середини 2022 року – 70%.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь