Спецпроєкти

Про українську музику, талант-шоу й улюблені місця в Києві: 5 запитань до MONATIK


MONATIK починав свій творчий шлях із Х-фактора, а зараз збирає стадіони і є одним з найвідоміших українських артистів.

Ми поговорили з Дімою про шлях молодих музикантів, можливості розвитку та популяризації української музики й не тільки:

Багато музикантів будують власний образ на скандалах та провокаціях. Ви зовсім не з цієї категорії артистів. Чиє це рішення – лише ваше чи узгоджене з командою?

Так, я чітко усвідомлюю, що більшість артистів комфортно почувається в епатажних образах, постійних скандалах, обговорюваних у пресі, та провокаціях, які моментально поширюють у соцмережах. Проте мені ніколи не був цікавий такий шлях.

Я вважаю, що для артиста найважливіше – популяризувати свою творчість через добро, мотивацію та взаємоповагу. У нашій команді кожен має власну думку, адже вони професіонали своєї справи. Щодо фінального рішення – воно завжди залишається за мною.

Що ви зрозуміли за роки суддівства талант-шоу? Чому не так багато переможців/-иць чи просто яскравих учасників/-ць потім пробиваються на велику сцену?

На мою думку, талант-шоу – це класний трамплін для артистів-початківців і з них виходять впевненішими у своєму майбутньому. Кожен сезон дарує нам справжніх талантів, за якими цікаво спостерігати. А комусь, навпаки, показує іншу стежку – і це нормально.

Я вважаю, що молодим артистам усього вистачає, головне – щоб це був ваш шлях, який ви вибрали собі.

Що найбільше любите й найбільше не любите в Києві? Куди б порадили завітати? (вулиці, заклади тощо)

Я дуже люблю столицю. Тут я зустрів своє кохання, тут народилися мої діти.

Обожнюю район Пейзажної алеї. Недалеко розташована наша студія звукозапису «Звучит Production», де створюють усі пісні для MONATIK, а також проєктів, з якими ми співпрацюємо. Також обожнюю музей Булгакова – надзвичайне місце в самому серці Андріївського узвозу.

Сильні емоції в мене викликає Олімпійський стадіон. Саме тут 1 червня 2019 року ми влаштували наше шоу для 60 тисяч найвідданіших шанувальників, за що я не перестану бути вдячним ніколи. А взагалі піші прогулянки – це надзвичайно круто.

Чого, на ваш погляд, бракує сучасній українській сцені та що хотілося б розвивати активніше?

Щиро вважаю, що в нас надзвичайна сучасна українська музика, у якій представлено багато різних жанрів і напрямків.

Нам нічого не бракує, усього вдосталь. Усі музиканти мають можливість робити те, чого прагне душа й те, що вони відчувають. У час, коли завдяки інтернетові ти можеш популяризувати свою музику в усьому світі, просто немає ніяких обмежень. Кожен напрямок та виконавець має можливість знайти свою авдиторію, поширювати її. Слухачі можуть тебе слухати або ж увімкнути інший трек. Ніхто нічого не може нав’язати.

Як просувати українську музику у світі, аби нас всюди слухали? Яке першочергове завдання – популяризувати українську музику в межах країни чи виходити на європейський/західний ринки (і чому)?

Для мене найважливішою ціллю та завданням є створення настільки якісного музичного продукту Made in Ukraine, щоб він вражав артистів та креаторів у всьому світі. Саме тому я вважаю, що важливо робити тільки якісну музику, знімати яскраві, креативні, масштабні кліпи, що будуть захоплювати картинкою, якщо робити шоу чи live-performance. Вони мають вражати своїм професіоналізмом, дарувати людям щастя та потрібну кількість Vitamin D.

З початку проєкту MONATIK, ще коли ми взагалі не мали коштів на кліпи та виступи, ми керувалися саме цими принципами, шукали шляхи їхньої реалізації та популяризування музики.

Для нас важливо не захоплювати світ нашою музикою. Нашою музикою ми хочемо відкривати світ, від якого захоплює дух.

Ми вдячні, що до пандемії нам вдалося відвідати більш ніж 25 країн у межах світового туру. Уже зараз є запити від Штатів, Канади, Великобританії, Італії та Іспанії. Тож чекаємо на закінчення карантину.

Послухати улюблені пісні MONATIK можна буде вже незабаром на шоу MADE WITH LOVE AND RHYTHM.
Локація: КВЦ Парковий (Оглядовий майданчик), Київ
Дата і час: 30 і 31 липня, 20:00
Квитки: за посиланням

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь