Спецпроєкти

Зручні костюми й жодних підборів: SkyUp та Nike створили нову форму для бортпровідниць


Компанії SkyUp та Nike створили нову форму для бортпровідниць.

Який вигляд має нова форма?

Компанії вирішили об’єднатися, щоб змінити стандартні правила стилю бортпровідниць. Нову форму бортпровідниці одягнуть вже восени цього року. Це зручний і стильний одяг. Замість спідниці й підборів будуть костюм та кросівки.

«Не наслідувати тренди, а створювати їх – частина філософії SkyUp, ми завжди намагаємося бути динамічними та гнучкими в усіх деталях, зокрема у виборі форми. Таке бачення збігається з концепцією бренду Nike, що завжди прагне бути першим, створювати тренди та впроваджувати найновіші технології», – розповідають компанії.

Для бортпровідниць підібрали кросівки Nike Air Max 720. У них є висока повітряна подушка по всій довжині підошви. Завдяки цьому Air Max 720 мають неймовірну амортизацію та пружність, що забезпечує максимальний комфорт упродовж усього дня.

Також 75% кросівок зроблені з перероблених виробничих матеріалів.

У SkyUp розповіли, що вони дослідили історію та еволюцію форми бортпровідниць. Також вони опитали своїх працівниць щодо комфортної для них форми.

Концепт одягу розробили Frame Fashion Consultanc. Однією з інших змін є хустка небесно-блакитного кольору, яка кріпиться до еполетів жакета та пальта, а не на шию. Доповнює образ яскраво-помаранчева валіза з лімітованої колекції Have A Rest та тренч з італійської екошкіри.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь