Спецпроєкти

Цікава повсякденність: топ незвичайних додатків, які здатні вас вразити


Серед безлічі сучасних додатків буває надто важно знайти щось цікаве. Тож годі шукати й витрачати свій час, ось топ додатків, які здатні позбавити щоденної рутини.

Night Sky

Вас зачаровує й вабить космос? Night Sky – це планетарій у вашому смартфоні. Головна фішка додатку – він здатен підказувати, коли краще спостерігати за небесними тілами. У такий спосіб ви зможете вибрати ніч, наповнену зірками, аби запросити когось на романтичне побачення.

Night Sky допомагає подужати всю карту зіркового неба, поринути в життя планет, супутників і сузір’їв. Тут ви зможете налаштувати нагадування про астрономічні важливі й цікаві події.

Застосунок доступний для користувачів iOS.

Вартість: пробний варіант можна завантажити безплатно. Є преміумверсія, у якій можна дізнатися більше про розташування зірок у різний час доби та діставати сповіщення про події в космосі.

Також платна версія відкриває доступ до спільноти таких самих схиблених на космосі користувачів, з якими можна обговорювати найкращі місця спостереження за зоряним небом тощо.

MindDoc

Це компаньйон ментального й емоційного здоров’я. Додаток досить популярний серед людей, які мають панічні атаки, підвищену тривожність чи розлади харчової поведінки.

Усі вправи й поради розроблені за допомогою клінічних психологів.

MindDoc – це щоденник настрою й поведінки. За допомогою додатку ви зможете проаналізувати свій стан в розрізі місяцю й року. Після декількох тижнів вправ й моніторингу, MindDoc надасть дослідження, стосовно вашого самопочуття.

Застосунок доступний на iOS і Android.

Вартість: додаток безплатний, але є платний контент від $6,49 до $84,99.

PlantNet

Якщо ви ботанік-натураліст, тоді цей додаток для вас. PlantNet допомагає вивчати природу й пірнати у всесвіт флори та фауни. Вам достатньо лише сфотографувати рослину, а додаток вмить вкаже назву та розкаже про її особливості.

Застосунок доступний на iOS і Android.

Вартість: додаток повністю безплатний.

Aloe Bud

Це кишеньковий супутник для піклування про себе. Aloe Bud – яскравий та зрозумілий трекер корисних звичок. Тут ви зможете налаштувати додаток під різні сфери життя: від здоров’я та мотивації до водного балансу.

Застосунок доступний на iOS.

Вартість: додаток безплатний, проте існує преміумверсія від $1,99.

Storytel

Величезна бібліотека аудіокнижок, що набуває популярності. Додаток містить все: класичну літературу, бестселери, нон-фікшн, біографії й книги з особистісного росту. Головний плюс додатку – це зручний інтерфейс і можливість прослуховувати книжки як онлайн, так і офлайн.

Застосунок доступний на iOS і Android.

Вартість: два тижні користування додатком безплатні, надалі можна придбати підписку від $2,99 до $20,99.

MinimaList

Додаток, у якому немає ніяких зайвих функцій. З назви цілком зрозуміло, що користування буде зручним і простим. Дизайн додатку допомагає не перенавантажувати себе й зосередитись на важливому.

Таск-менеджер, що підтримує:

  • інтуїтивні списки – прості списки для складних речей;
  • нагадування на основі часу та місця;
  • Pomodoro Timer – фокус із дивовижними звуками для концентрації уваги.

Доступний для користувачів iOS і Android.

Вартість: додаток безплатний, є підписка від $0,99.

Forest

Цей додаток допоможе вам зосередитися на одній справі й не відволікатися на соцмережі. Виставивши таймер та роблячи справу, ви роститимете дерево. Аби не приректи його на смерть, вам потрібно не відриватися на телефон. Згодом ви зможете виростити віртуальний ліс, що свідчитиме про неабияку продуктивність.

Застосунок доступний на iOS і Android.

Вартість: додаток безплатний, проте є платний контент від $0,99.

Спосіб життя завжди можна змінити, покращити, зробити його більш насиченим, наповненим і здоровим. Тож почніть вдосконалювати свої звички вже сьогодні, адже головний помічник у вас в руках.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь