Спецпроєкти

В Ізраїлі легалізували сурогатне материнство для одностатевих пар та самотніх чоловіків


Верховний суд Ізраїлю скасував заборону сурогатного материнства для одностатевих пар та самотніх чоловіків.

Про це повідомляє The Time of Israel.

Що це змінює?

Сурогатне материнство в Ізраїлі дозволене з 1996 року. Проте це поширювалося лише на гетеросексуальні пари та самотніх жінок. Гомосексуальні пари та самотні чоловіки мусили їздити за кордон.

У 2010 році гомосексуальна пара Етая Пінкаса й Іоава Арада подали до суду позов щодо скасування заборони на сурогатне материнство. У лютому 2020 року Верховний суд постановив, що парламент має розглянути це питання до березня, а до вересня 2021 року розв’язати проблему.

Проте через спротив консерваторів, законопроєкт змінити не вдалося. Тому уряд знову звернувся до Верховного суду для ухвалення остаточного рішення.

Зрештою суд скасував заборону сурогатного материнства для одностатевих пар та самотніх чоловіків. Ще в лютому 2020 року суд заявив, що законопроєкт «непропорційно порушував право на рівність і право на батьківство».

Заборона втратить свою силу в листопаді цього року. Рішення суду підтримав міністр охорони здоров’я країни й відкритий гей Ніцан Горовіц.

Раніше ми розповідали, що Placebo, Maroon 5, IAMX підтримали українську ЛГБТК+ спільноту.

Також ми публікували три історії батьків ЛГБТ-дітей. Батьки ЛГБТ-дітей пройшли схожі шляхи. Їх виховували в іншому суспільстві з іншими цінностями, а тому вони не відразу приймали своїх синів та дочок, намагалися їх виправити або сховати від суспільства.

Чим більше інформації про ЛГБТ з’являлося, тим більше батьки схилялися до думки, що гомосексуальність – це не хвороба й лікувати її не треба. Вони ставали на бік дітей, разом ходили на прайди, разом конфліктували з поборниками традиційної моралі та натрапляли на хейт.

Наше відео, яке може вас зацікавити

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь