Спецпроєкти

Слідство підтвердило принаймні 11 випадків сексуальних домагань із боку губернатора Нью-Йорка


Прокуратура міста Нью-Йорка провела розслідування випадків сексуальних домагань до жінок із боку губернатора Ендрю Куомо.

Про результати розслідування повідомили в Reuters.

Що стало відомо?

У звіті розслідування прокуратура встановила, що губернатор Ендрю Куомо порушив низку місцевих та федеральних законів, домагався багатьох жінок і створив у своєму офісі «атмосферу страху».

У 2020 році декілька жінок заявили, що Куомо сексуально домагався їх. Одна з дівчат раніше розповідала, що губернатор пропонував їй пограти в «покер на роздягання». Інша помічниця зізналася, що Ендрю запитував, чи був у неї колись секс із чоловіком старшого віку.

Звинувачення у свій бік губернатор заперечує. Він заявив, що не збирається подавати у відставку.

«Факти значно відрізняються від зображених», – сказав Куомо.

Прокуратура допитала 200 людей, серед яких є і працівники офісу губернатора, і ті, хто подав скаргу на нього.

«Щоб керувати цим великим штатом на посаді губернатора, потрібні довіра й авторитет. На жаль, ми нині відчуваємо, що він це втратив, тому не здатний керувати», – сказав один з авторів резолюції, яку підготували представники республіканської меншості в нижній палаті законодавчих зборів штату Нью-Йорк.

Ми розповідали, як довести факт сексуальних домагань на роботі та що далі робити.

Sexual harassment (у перекладі з англійської – сексуальні домагання) – слово, яке використовують на позначення будь-якої форми небажаної поведінки сексуального характеру. Сюди належать домагання в офісі, публічному транспорті, громадських місцях та інше. Найчастіше з проблемою домагань стикаються жінки на робочому місці. Згідно з дослідженням, проведеним у Німеччині, є суттєва різниця між домаганнями, жертвами яких стають жінки та чоловіки: жертв-жінок – 43%, а чоловіків – 12%.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь