Спецпроєкти

Угорська влада зобов’язала книгарні продавати книги з «гей-пропагандою» у закритому пакуванні


6 серпня влада Угорщини ухвалила постанову, яка зобов’язує книгарні продавати книги з «гей-пропагандою» у закритому пакуванні й розміщувати їх якомога далі від інших книг.

Про це пише Reuters.

Що цьому передувало?

15 червня в Угорщині ухвалили законопроєкт, що забороняє «пропаганду гомосексуальності й трансґендерності» серед дітей. Постанову щодо книг затвердили задля того, щоб пояснити, як діятиме цей закон.

Книгарням заборонено продавати книги з «гей-пропагандою» або зміною статі, або ж із фотографіями сексуального характеру, якщо ці книжкові крамниці розташовані ближче ніж за 200 метрів від шкіл або церков.

Інші книгарні зобов’язали продавати подібні книги в закритому пакуванні й розміщувати їх якомога далі від інших книг.

Це одне з багатьох рішень, які впроваджуватимуть у межах законопроєкту про «пропаганду гомосексуальності й трансґендерності» серед неповнолітніх.

Зокрема дітям до 18 років заборонено показувати будь-який контент, що пропагує трансперехід чи гомосексуальність.

Раніше ми публікували три історії батьків ЛГБТ-дітей. Вони про протидію, прийняття та спільну боротьбу.

Батьки ЛГБТ-дітей пройшли схожі шляхи. Їх виховували в іншому суспільстві з іншими цінностями, а тому вони не відразу приймали своїх синів та дочок, намагалися їх виправити або сховати від суспільства.

Чим більше інформації про ЛГБТ з’являлося, тим більше батьки схилялися до думки, що гомосексуальність – це не хвороба й лікувати її не треба. Вони ставали на бік дітей, разом ходили на прайди, разом конфліктували з поборниками традиційної моралі та натрапляли на хейт.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь