Спецпроєкти

Дослідження: скільки часу ми проводимо в навушниках і чому?


Данський бренд аудіотехніки Jabra вирішив дослідити, як часто люди користуються навушниками, навіщо їх вдягають і з чим це пов’язано.

Про це пише Independent.

Чому ми любимо ходити в навушниках?

Керівник магазину Jabra Стів Еванс опитав 47 людей різного віку, скільки, чому й коли вони носять навушники.

Стів вияснив, що серед опитаних навушники носять у середньому 58 хвилин на день.

  • 47% опитаних надівають навушники на прогулянку;
  • 9% – у транспорті;
  • 15% – на роботі, навчанні, чи прокрастинують.

Більшість із них роблять це для того, щоб відгородитися від інших людей. Наприклад, для деяких це спосіб абстрагуватися на роботі, коли в колективі з’явилися нові люди.

Частка опитаних зазначила, що можуть ігнорувати новачка на роботі в середньому до п’яти тижнів саме за допомогою навушників.

«Для багатьох із нас носіння навушників — частина повсякденного життя, чи то службові дзвінки або розваги, прослуховування музики в дорозі. Але час від часу треба робити перерву й зосередитися на зовнішньому світі», — заявив директор Jabra Стів Еванс.

Професорка Норіна Герц, авторка книги «Самотнє століття», сказала, що це дослідження показало, що «ми перебуваємо в розпалі кризи відсторонення, яку пандемія значно посилила».

Стів Еванс додав, що дослідження викликає занепокоєння щодо самотності та відсутності соціальної взаємодії, особливо в контексті пандемії. До речі, у дослідницькому центрі Європейської комісії порівняли рівень самотності у 2016 році та на початку 2020 року. Вони виявили, що в Європі різко зріс рівень самотности серед людей на початку пандемії, коли карантинні обмеження були особливо жорсткими.

Компанія Jabra попросила свою авдиторію забути про навушники на один день, щоб відновити зв’язок із рідними та друзями.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь