Спецпроєкти

Перший рейс арт-потяга ГогольTRAIN присвятять пам’яті Ройтбурда


До 30-ї річниці Незалежності України фестиваль ГОГОЛЬFest запускає шість рейсів оркт-потяга ГогольTRAIN.

Про це організатори повідомили у фейсбуці.

Що таке ГогольTRAIN?

ГогольTRAIN — це перший арт-потяг у Європі. Цьогоріч він вирушить на шість різних маршрутів і повезе своїх пасажирів на найцікавіші культурні події.

Перший рейс присвятять пам’яті художника та музейника Олександра Ройтбурда. Команда художників уже вносить корективи в дизайн потяга, щоб пасажири відчули й  доторкнулися до того, що творив Ройтбурд.

«Людина, яка любила й рухала українську культуру та українське суспільство. Художник, який мріяв про музей сучасного мистецтва в Одесі. Одесит із надзвичайною силою духу та почуттям гумору. Геній, який закохав у мистецтво тисячі людей», — розповідають організатори фестивалю.

Перший рейс відбудеться 13 серпня о 22 годині. Маршрут триматиме з Києва в Одесу. Повертатиметься потяг з Одеси 21 серпня о 23:46. Квитки можна придбати за посиланням.

ГогольTRAIN повезе своїх пасажирів на Одеський міжнародний кінофестиваль.

«ГогольTRAIN – це не просто засіб пересування країною, це мобільний форум, який створює атмосферу для знайомства й діалогу, який дає можливість не просто відвідати нове місто та крутий фестиваль. Він знайомить людей між собою вже з перону», — додають організатори.

Потяг має спальні вагони й три фестивальні вагони, де розпочнеться музично-перформативна та освітня програми відразу після того, як потяг рушить зі станції.

Програму розробляють відповідно до маршруту, вона є унікальною для кожного рейсу.

Українські художники з різних куточків України оформляли вагони ззовні у своєму авторському стилі. Куратором став митець із Вінниці Олександр Нікітюк.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь