Спецпроєкти

Хакери зламали платформу Poly Network і вивели 600 мільйонів доларів у криптовалюті


Платформу на основі блокчейну зламали хакери. Вони вивели 600 мільйонів доларів у криптовалюті. Про атаку заявила компанія SlowMist, яка працює в галузі кібербезпеки для систем, що працюють на блокчейні.

Що відомо про цю хакерську атаку?

У вівторок, 10 серпня, компанія SlowMist заявила про хакерську атаку на платформу Poly Network. Водночас сама платформа опублікувала відкритий лист до хакерів у своєму твіттері.

«Дуже нерозумно надалі здійснювати будь-які транзакції. Гроші, які ви вкрали, належать десяткам тисячам членів спільноти криптовалют. Ви маєте поговорити з нами, щоб знайти рішення», ㅡ зазначають вони у відкритому листі.

Також Poly Network заявила, що ця кібератака є найбільшою в історії децентралізованих фінансових сервісів (DeFi). Тому правоохоронці з будь-якої країни класифікують це як «значний економічний злочин» і переслідуватимуть хакерів.

Відомо, що SlowMist вже ідентифікувала адресу електронної пошти, IP-адресу та відбитки пальців пристрою зловмисника. Також компанія відстежує додаткові ключі ідентифікації.

За даними Forbes, хакери викрали:

  • 2 858 токенів криптовалюти Ethereum, що дорівнюють понад 267 мільйонам доларів;
  • 6 610 токенів Binance на суму понад 252 мільйони доларів;
  • близько 85 мільйонів у токенах USDC у мережі Polygon.

Вартість викрадених криптовалют за курсами 10 серпня дорівнює 604 мільйони доларів.

Ми розповідали, що найближчими часом Amazon почне приймати платежі в bitcoin як плату за товари та послуги. А також замислюється про власну криптовалюту.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь