Спецпроєкти

Хлопчик з обкладинки «Nevermind» виріс і подав до суду на Nirvana за розповсюдження дитячої порнографії


Хлопець з обкладинки «Nevermind» Спенсер Елден подав до суду на Nirvana за розповсюдження дитячої порнографії.

Про це пише Pitchfork.

Що відомо про цього хлопця?

Легендарний та найбільш продаваний альбом «Nevermind» вийшов у вересні 1991 року. На обкладинці альбому зображений ще немовлям Спенсер Елден. Фото зробив Кірк Веддлі й запросив взяти участь у зніманні своїх друзів подружжя Елден та їхнього чотиримісячного сина. За участь їм заплатили 200 доларів.

Обкладинка «Nevermind» стала однією з найвпізнаваніших у світі. Оголене немовля тягнеться за доларовою купюрою, яка прикріплена на рибальський гачок.

Спенсер Елден неодноразово фотографувався в басейні, копіюючи кадр з обкладинки альбому, і навіть зробив собі татуювання на грудях із назвою альбому. Проте у 2016 році в низці інтерв’ю він заявляв, що втомився бути знаменитістю з обкладинки. Того ж року він зробив ще одне фото в басейні до 25-річчя виходу альбому «Nevermind».

Також Спенсер заявляє, що неодноразово намагався зв’язатися з учасниками гурту, щоб отримати належну виплату за обкладинку. Проте, за його словами, відповіді не дістав.

Чого хоче хлопець зараз?

30-річний Спенсер Елден подав до суду на учасників гурту Nirvana, звинувачуючи їх у розповсюдженні дитячої порнографії. Відповідачами позову виступають спадкоємці Курта Кобейна, басист Кріст Новоселич, барабанщики Дейв Грол і Чед Ченнінг, автор обкладинки Кірк Веддлі, дизайнер Роберт Фішер і звукозаписні компанії Universal, Geffen, Warner і MCA.

У позові йдеться, що часники Nirvana й інші сторони продовжують отримувати матеріальну вигоду за обкладинку. Водночас їх звинувачують у «поширенні приватних матеріалів відверто сексуального характеру й у примусі до комерційних сексуальних дій у віці до 18 років».

Спенсер вимагає по 150 тисяч доларів із кожного відповідача в цій справі. Також хлопець заявляє, що батьки не давали згоди на комерційне використання цього фото.

Серед інший вимог:

  • розгляд справи з боку суду присяжних;
  • оплата всіх судових витрат.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Теги:
Ми в Телеграмі
підписуйтесь