Спецпроєкти

Американка подала до суду на сина Єлизавети ІІ. Дівчина стверджує, що він її неодноразово ґвалтував


Американка Вірджинія Джуфре подала до суду на молодшого сина Єлизавети ІІ британського принца Ендрю через те, що він неодноразово ґвалтував її, коли дівчині було 17 років.

Про це пише Forbes.

Що відомо про цю ситуацію?

У 2019 році губернатор штату Нью-Йорк Ендрю Куомо підписав Акт про дітей-жертв, який дозволяє подати до суду навіть тоді, коли термін давності злочину минув. Через пандемію дію цього акту продовжили до 14 серпня 2021 року.

Завдяки цьому Вірджинія Джуфре змогла подати позов до суду на молодшого сина Єлизавети ІІ британського принца Ендрю через те, що він неодноразово ґвалтував її, коли дівчині було 17 років.

У позові дівчина заявляє, що у 2001 році принц Ендрю зґвалтував її в пентхаусі мільярдера Джефрі Епштейна, який привіз Вірджинію туди в межах своєї схеми секс-торгівлі.

Ще один випадок зґвалтування Вірджинії з боку принца Ендрю відбувся вже в Лондоні.

«У цій країні жодна людина — хай вона є президентом чи принцом — не стоїть над законом, і ніхто — який би сильний чи безсилий він не був — не може бути позбавлений захисту законом», — заявив адвокат Джуфре Девід Бойс.

Ще у 2019 році молодший син Єлизавети ІІ підтвердив, що був знайомий із мільярдером Джефрі Епштейном і бачився з потерпілою Вірджинією Джуфре.

«Якщо ти чоловік, то немає нічого поганого, якщо ти маєш із кимось секс. Ти маєш… зробити якусь конкретну дію, і тому, якщо ти намагаєшся забути, дуже важко забути щось таке конкретне, і я нічого [такого] не пам’ятаю», — сказав принц в інтерв’ю BBC.

Після цього він більше не брав участь у королівських церемоніях. А федеральні прокурори Нью-Йорку заявляють, що принц відмовляється співпрацювати зі слідством у справі Епштейна. Хоча представники принца ці заяви заперечують.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь