Спецпроєкти

Рейтинг найкращих додатків 2021 за версією Apple


Ось добірка найкращих додатків цього року за версією Apple, які вибрані в різних номінаціях.

Перша номінація – «Радість і веселощі»:

Pok Pok Playroom

Найкращий додаток для дитячих розваг.

Програма імітує справжню кімнату з іграшками, що створені власноруч. Це допомагає дітям весело вивчати кольори та фігури, розвивати творче мислення й фантазію. Тут діти матимуть можливість майструвати, експериментувати й зростати з кожною новою іграшкою.

Місія додатка – це виховання нового покоління творчих мислителів.

Little Orpheus

Сучасний платформер із захопливим сюжетом. Яскрава графіка та зручне управління допомагають зануритися в події гри й перейнятися почуттями до головного героя – Івана Івановича.

Номінація «Взаємодія» – додатки зі зручним і зрозумілим інтерфейсом:

CARROT Weather

Додаток для прогнозу погоди з унікальним оформленням, функціоналом і відмінним гумором. Тут ви зможете знайти не просто дані про температуру, погодні умови, а ще й дані про якість повітря та вологість, а також вибирати стилі й «розумні макети» показу критеріїв погоди.

Bird Alone

Гра, що поєднує в собі найзручніше управління та приємну графіку. Для геймплея тут використано жести та тактильний відклик. Папуга-одинак може стати вашим новим другом, з яким ви вдало зможете поговорити на будь-які теми – навіть помріяти та обговорити сенс життя.

Номінація «Візуал і графіка»:

Loona

Додаток, що допомагає віднайти внутрішню рівновагу. За допомогою простих мініігор, музичних і графічних ефектів програми можна позбавитися стресу й налаштуватися на сон.

Genshin Impact

Додаток, що здобув звання найкрасивішої гри. Відкритий світ, деталізована графіка та цікавий геймплей – усе це ви знайдете в Genshin Impact. Так розпочинається ваша подорож містом Тейват.

Дорогою готуйтеся досліджувати кожен сантиметр дивовижного світу, об’єднайте зусилля з різноманітною групою персонажів і розгадайте незліченні таємниці, які зберігає місто.

Номінація «Інклюзивність»:

Voice Dream Reader

Це додаток, що читає вголос статті, публікації, документи та книги. Високий рівень синтезатора мови й візуальний макет, який легко налаштувати для своїх потреб, адаптований для будь-якого стилю читання та рівня. У такий спосіб ви зможете продовжувати читання під час водіння, на пробіжці чи у ванній.

HoloVista

Інтерактивна гра, яка має безліч заплутаних завдань та функцій. Вам доведеться дослідити особняк, сфотографувати таємничі простори та зіткнутися з найглибшими секретами. Цей додаток – чудова суміш сюрреалістичних образів.

Номінація «Інновації»:

NaadSadhana

Найкращий войс-помічник для артистів, співаків та людей, які обожнюють співати. Додаток працює за допомогою нейромережевого модуля Core ML. Войс-помічник створюватиме та відтворюватиме музику автоматично завдяки штучному інтелекту. Саме ця характеристика допомагає музикантам виявити помилки під час виконання пісні.

League of Legends: Wild Rift

Гра названа найінноваційнішою, бо розробники вдало перенесли її з ПК у смартфони. Тепер шанувальники League of Legends можуть стати легендою, вивчивши особливості чемпіонів і різні стратегії, не вмикаючи комп’ютера.

Номінація «Суспільна значущість» – додатки, які допомагають розв’язувати життєві проблеми:

Be My Eyes

Простий та актуальний додаток для тих, хто хоче побачити світ, але має слабкий зір.

Be My Eyes – це світова спільнота волонтерів, які 24/7 готові допомогти побачити те, що відбувається навколо та підтримати в щоденних завданнях.

Alba: A Wildlife Adventure

Аркадна гра про дівчинку Альбу, яка рятує диких тварин від загибелі на острові. Це актуальна проблема сучасності: заповідник вирішили знищити заради будівництва новенького готелю.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Теги:
Ми в Телеграмі
підписуйтесь