Спецпроєкти

Tinder запускає функцію підтвердження особистості за допомогою документів


Незабаром Tinder запустить функцію підтвердження своєї особистості за допомогою документів.

Про це пише The Verge.

Що ця функція змінить?

У компанії Tinder зазначають, що функція верифікації особистості запрацює в усьому світі. Вони впровадять у додатку систему ID Verification.

Ця система працює в Японії ще з 2019 року. Там користувачам потрібно надати сервісу скани свого паспорта або водійського посвідчення.

Спершу ID Verification буде добровільною. У компанії розуміють, що не всі користувачі захочуть ділитися своїми документами в додатку для знайомств. Наприклад, у багатьох частинах світу і/або маргіналізованих спільнотах у людей можуть бути вагомі причини приховувати справжні дані.

Тому представники фірми надалі працюватимуть над прийнятною системою підтвердження особистості користувачів.

«Компанія має намір забезпечити користувачам більше впевненості в тому, що їхні потенційні партнери – «автентичні» і дати їм більше контролю над тим, з ким спілкуватися на платформі», – заявив представник Tinder Рорі Козолл.

Також Tinder враховуватиме рекомендації експертів щодо того, які документи використовуватимуть у кожній країні, а також місцеві закони. У компанії кажуть, що зроблять зворотний зв’язок, аби переконатися, що процес є всеосяжним та «дружнім».

«Створення справді справедливого рішення для перевірки ідентифікації – це складний, але критичний проєкт безпеки, і ми звертаємось до наших спільнот, а також до експертів, які допоможуть поінформувати наш підхід», – додала віцепрезидентка безпеки та соціальної адвокації Трейсі Бріден.

Ми розповідали, що алгоритми Instagram віддають перевагу оголеному тілу в постах.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Теги:
Ми в Телеграмі
підписуйтесь