Спецпроєкти

30 років тому один чоловік відправив своєму тестю листівку з Чилі. Адресат отримав її лише цьогоріч


Ніл Крокер під час служби в Королівському флоті надіслав у 1991 році листівку з Чилі своєму тестю. Адресат отримав її лише через 30 років.

Про це пише ВВС.

Де весь цей час була листівка?

Ніл Крокер надіслав листівку своєму тестю у Великобританію, коли він повертався з тримісячної подорожі Фолклендськими островами й зупинився на узбережжі Чилі на п’ять днів.

У листівці Ніл писав про погоду й чудові пляжі. Але зараз він вже не пам’ятає, чому та за яких обставин надіслав листівку тестю.

«Я тоді надіслав низку листівок додому й навіть не замислювався…», – пояснив Ніл.

На листівці є штамп пошти Великобританії, що датується 1991 роком. Отже, на пошту вона надійшла вчасно. Також там є марки на загальну суму 22P і три маленькі дірочки, начебто вона була прикріплена десь на дошці оголошень.

«Ми, напевно, ніколи не дізнаємось, де вона була. Це загадка», – додав Ніл Крокер.

У пошті Великобританії Royal Mail пояснюють, що, найімовірніше, нещодавно хтось повернув на пошту листівку. Вони додали, що регулярно перевіряють свої відділи доставлення та щодня очищають машини для обробки листів.

Проте все ж через 30 років тесть отримав листівку від Ніла Крокера. Зараз йому 89 років.

Ми розповідали, що восьмирічний хлопчик Брайсон Кліманов із Західної Вірджинії продав свою колекцію карток із покемонами, щоб врятувати цуценя.

Про історію Брайсона та його цуценяти Брюса дізналися в компанії Pokémon. Компанія надіслала Брайсону посилку з наборами карток та лист із подякою.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь