Спецпроєкти

У Німеччині створили годинник із кавової гущі (фото)


Німецький бренд Lilienthal Berlin створив годинник із кавової гущі.

Про проєкт творці розповіли на краудфандинговій платформі Kickstarter.

Який вигляд має цей годинник?

Творці проєкту розповідають, що в Німеччині щорічно збирається понад 20 мільйонів тонн кавової гущі. Бренд Lilienthal Berlin розпочав співпрацю зі стартапом Kaffeeform. Цей стартап використовує складний процес перероблення, щоб перетворити кавову гущу на матеріал, з якого можна щось виготовляти.

Для цього гущу просушують та змішують із воском, олією та біополімерами. Матеріал із кавової гущі є екологічно чистим, міцним, легко переробляється та має ніжний кавовий аромат.

Наразі бренд представив чотири моделі для передзамовлення. Корпус годинника роблять із переробленої кавової гущі, а ремінці – з еко або органічної шкіри. Годинник є у двох кольорах: чорний і срібний.

Годинник створений у стилі Bauhaus із витонченими стрілками циферблата. Сердечник виготовлений із нержавійної сталі. А механізм вибрали надточний кварцовий від швейцарського виробника Ronda.

Збір коштів на проєкт триватиме до 9 жовтня. Тим, хто придбає першу лінію колекції, пропонують суттєві знижки.

Ми розповідали, що вчені Океанографічного інституту Вудс-Гоула у США виявили, що сонячне світло здатне перероблювати пластикові відходи на нові хімічні сполуки, які розчиняються у воді.

А також публікували 5 передбачень художників-ретрофутуристів. Наприклад, передбачення дистанційного навчання й онлайн-курсів, Facetime, смартгодинники.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь