Спецпроєкти

Стримінговий сервіс HBO Max запускають у Європі: розповідаємо, чи з’явиться він в Україні


Стримінговий сервіс HBO Max виходить на ринок Європи у 2021 році.

Про це пише The hollywood reporter.

Чи буде він в Україні?

Нещодавно стримінговий сервіс HBO Max представив план розвитку платформи. Він хоче вийти на ринок Європи.

У 2021 році HBO Max запрацює в Іспанії та Скандинавських країнах. У 2022 році платформу запустять у Португалії, Центральній і Східній Європі.

«Європа є для нас величезним пріоритетом. Це складний ринок, але захопливий», – заявила президентка WarnerMedia Europe, Близького Сходу та Африки Прія Догра.

Точного списку країн поки немає, тож достеменно невідомо, чи запрацює сервіс в Україні. Проте компанія заявляє, що у 2022 році дивитися фільми на HBO Max зможуть близько у 20 країнах Європи.

У більшості європейських країн платформа продає свій контент, але не виходить на ринок самостійно. Наразі в Україні з HBO Max співпрацює стримінговий сервіс oll.tv.

Користуватися HBO Max поки що могли лише жителі США. Наразі в них уже 68 мільйонів підписників. Стандартна підписка на HBO Max коштує 14 доларів, водночас на Netflix – 12 доларів.

Нагадаємо, що ми публікували офіційну заяву акторів серіалу «Друзі». Під час знімання спеціального епізоду «Друзі: Возз’єднання» актори вирішили покінчити з чутками про повернення серіалу на телеекрани.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Теги:
Ми в Телеграмі
підписуйтесь