Спецпроєкти

Топ-16: пісні для розставання (красивого)


«Уходиш? Ну і...»

Осінь – час перезавантажень. Перед цим ми вирушаємо в Бердянськ, щоб відключити мозок і покататися на банані, а ввечері за знищенням бичків усвідомити, що життя прекрасне. Беремо відпустку, щоб викопати картоплю на дачі або просто позависати в будинку.

Деякі пари вирішують, що влітку найкраще перезавантажити і відносини: поїхати разом до Грузії або до все тієї ж бабусі на дачу, адже спільна праця зближує. Однак якщо ви зловили себе на думці, що тільки граєте для бабусі роль щасливої ​​пари, настав час розходитися. І робити це потрібно рішуче. Як говорив Олександр Якович Розенбаум, «стріляти так стріляти». Тому, як тільки думка про розставання прокралася в вашу світлу голову, краще негайно написати в телеграм або месенджер, мовляв, а ти знала, що любов може бути жорстокою, або щось в цьому роді. Звичайно, можна і особисто зустрітися, якщо ви жили разом досить довго і хочете показати, як людина вам важливий. Але тоді потрібно більше запариться, щоб піти красиво.

Для правильного розставання вам потрібні три речі: бумбокс, компакт-диск і цей текст. Приходите на зустріч зі своєю половинкою і без слів включаєте трек. Зібрали для вас пісні для розставання, за допомогою яких можна красиво попрощатися.

Пісні для розставання

Валерий Меладзе — Красиво

Haha, classic, як казав котик з коміксів Megg, Mogg & Owl. Наш список був би нелегітимним без цієї композиції. Нехай у вас далі все буде красиво!

Планка — Я тебя забыла

Ця композиція скаже про вашу категоричності краще за слова. Не треба пояснювати, що розставання тимчасове, або згладжувати кути. Я тебе забула, я тебе не пам’ятаю, все, досвідос.

Айза aka AZIZA — SUPREME

Напишіть дисс на колишнього/-ю. І, коли захочете все повернути в особливо самотній вечір, просто переслуховуйте свою пісню.

Женя Отрадная — Уходи, дверь закрой

Якщо ваша друга половинка ніколи не розуміла натяків, спробуйте хоч раз в житті донести думку простіше.

Сектор Газа — Пердун

Якщо самі для себе не можете окреслити причини, чому вам варто розлучитися, спробуйте придумати. Відчайдушно імпровізуйте. Наприклад, після включення цієї пісні для розставання робіть вигляд, ніби всім зрозуміло, про кого цей текст.

АКВА ВІТА — А Тепер Усе Інакше

«Як? Адже все було так добре. Це як грім серед ясного неба», – такими репліками ваша пара може зустріти новину про розставання. Що тут можна сказати? Тепер усе інакше.

Скай, Гайтана — Не йди

Але якщо ви самі не можете розібратися в своїх почуттях, то нехай вам допоможе близька людина. Скажіть, що вам потрібно розлучитися, і включайте цей трек. Сподіваємося, все вирішиться логічно.

Потап и Настя Каменских — Не пара

Навіщо мучити один одного, якщо ви не підходите ані за гороскопом, ані за іменем? Ви не пара, як не крути. Довіртеся вселенської мудрості Олексія Потапенка.

PINK GUY — STFU

Якщо ви вирішили знайти пісню для розставання з дівчиною і не бажаєте далі спілкуватися, можна вивчити цей простенький трек. Плюс це непоганий натяк на той самий Прощальний Секс (але краще не треба, зрозуміло; залишайтеся людиною).

Король и Шут — Прыгну со скалы

Якщо ви хотіли любові, але вийшло все не так, у вас тільки один шлях – включити цю пісню для розставання. Не факт, що ваша кохана людина зрозуміє, кого втратила, але хоча б красиво підете.

Bloodhound Gang — I Hope You Die

Бачили, як сваряться пари? Крики, агресія, образливі слова. Видовище не з кращих. А ось якщо під час фінальної сварки, що закінчується «я так більше не можу», вчасно вгадати з пісенькою цих американських раздовбаїв, можна захистити себе від дебатів і суперечок. І розлучитися в веселому слемі.

Олександр Пономарьов — Чомусь так гірко плакала вона

Останні місяці отношения дали тріщіну, и ви довгий час шукали причини бути разом? Чи не знайшовши їх, вирішили розходитися, але не можете сказати про це своєму хлопцеві? Зверніться до класичного періоду творчості Олександра Пономарьова, вона зрозуміє, что вам так само боляче, як і йому.

Скрябін — Іспанія

Жодних рефлексій, жалості і сліз. Холодна і нещадна розплата за все витрачений даремно час.

Blur – No Distance Left to Run

Пісня на той випадок, якщо ви були разом досить довго, щоб нажити якщо не спільне майно, то дорогоцінний досвід і спогади, які після розставання ще довго будуть «зворушливим ножичком катувати вашу плоть». Загалом, коли варто ком у горлі і хочеться сказати щось гарне наостанок, але це загрожує тижневим запоєм, краще кидайте цю пісню в личку і йдіть. Деймон Албарн з товаришами все зробили за вас.

Иванушки International — Реви

Маємо ідею. На ноті «нам потрібно серйозно переглянути наші відносини» вирушайте вдвох в караоке, замовляйте цю пісню і рубайте кінці публічно (якщо хочете уславитися жорстокою і нелюдською худобою і вбити в колись коханій людині світлу ностальгічну пам’ять про групу Иванушки International).

Бонус: Курган и Агрегат — Лове

Гімн розставань, саундтрек зради кохання і божественна рапсодія життя після відносин. У близнюківського вуличних поетів вийшло в короткій формі викласти зміст буття після розставання, а таке тонке занурення в чуттєвий світ не вдавалося нікому з часів «Трактату про любов» Авіценни. Гад блесс «Курган і Агрегат».

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь