Спецпроєкти

Nike презентувала кросівки, які знижують ризик отримання травм під час бігу (фото)


Nike запустила масштабний проєкт «Run Fearless», у межах якого презентувала кросівки, які зменшують ризик отримання травм під час бігу.

Як зроблені ці кросівки?

Проєкт «Run Fearless» взяв за місію допомогти бігунам зберегти здоров’я та не сходити з дистанції.

Лабораторія Nike Sports Research Lab зробила сотні тестів, щоб створити технологію для кросівок для бігу, які знижуватимуть ризик травм. У результаті бренд випустив дві нові бігові моделі кросівок, здатних зменшити ризик травм на 52%Nike ZoomX Invincible Run і Nike React Infinity Run.

Технологія цих кросівок:

  • збільшений шар піноматеріалу в середній і передній частині підошви (додає комфорту та знижує ударні навантаження на стопу);
  • підошва у формі «крісла-гойдалки» (сприяє плавному переходу з п’яти на носок);
  • збільшена основа п’ятки й носка (поліпшує стабілізацію).

Кросівки Nike ZoomX Invincible Run і Nike React Infinity Run уже встигли протестувати українські легкоатлет і легкоатлетка – Віктор Циганков (футболіст ФК «Динамо» Київ) та Юлія Левченко (українська стрибунка у висоту).

Nike ZoomX Invincible Run

Ця модель особлива своїм співвідношенням амортизації та стабільності. Міжпідошва виготовлена з чуйної піни ZoomX у великій кількості, що дарує м’якший крок і повернення більшої кількості енергії.

Кросівки підходять для бігу на довгі дистанції. Форма підошви й ширші борозенки в передній частині допомагають створити стабільніший хід і плавний перехід кроку.

Nike React Infinity Run 2

Це друге покоління моделі Nike React Infinity Run. У новій моделі оновили верх Flyknit, що забезпечує більшу міцність і підтримку для пальців. Також тут покращили повітропроникність у середині стопи. І додали ще ззовні кросівка нитки Flywire для кращої підтримки.

Обидві моделі вже можна купити в Україні в мережі магазинів Nike й онлайн-магазині deltasport.ua.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Теги:
Ми в Телеграмі
підписуйтесь