Спецпроєкти

Україна візьме участь в одній із найбільших IT-конференцій — Web Summit у Лісабоні


Вперше офіційно на одній із найбільших IT-конференцій Web Summit буде представлена Україна.

Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Що відомо про цю конференцію?

Міжнародну технологічну конференцію Web Summit називають «однією з найбільш шанованих місць збору для стартапів, корпорацій та інвесторів». Подія відбудеться в листопаді цього року, триватиме три дні, де візьмуть участь технологічні стартапи з різних галузей, трейдери та підприємці.

Цьогоріч Україна вперше офіційно бере участь у конференції. Раніше на неї приїжджали окремі компанії, цьогоріч Україна матиме свій павільйон, де будуть представлені різні компанії та стартапи.

«Україні є що показати світу, адже за якістю послуг українські ІТ-розробники посідають четверте місце в Європі й п’яте у світі… Україна буде представлена українським павільйоном вперше, спеціальним технологічним івентом та нетворкінг-вечіркою», – заявила очільниця Європейської Бізнес-Асоціації Ганна Дерев’янко.

За словами міністра цифрової трансформації, в Україні 220 тисяч людей працюють в ІТ-галузі, і з кожним місяцем потреба в нових фахівцях тільки зростає.

«На Web Summit обговорюють тренди й те, що буде відбуватися в технологічному світі. Нам також є що запропонувати іншим країнам: цифрові послуги, інноваційні проєкти й розвинений IT-сектор. Ми запускаємо Дія City, е-Резидентство, ринок віртуальних активів, що допоможе Україні стати потужним IT-хабом у Східній Європі», – зазначив Михайло Федоров.

За підтримки Українського фонду стартапів на Web Summit поїде 10 стартапів: SPOKK, Organization.GG, Wantent, GIOS, Carbominer, Skyworker, Clasee, DJOOKY, AutoBI, Finmap.

«Цьогоріч ми виділили додатково 10 грантів, щоб покрити видатки 10 стартапів на участь у Web Summit. Це нова програма, яку ми вперше запровадили, програма інноваційних ваучерів, яка дозволить нам представляти наші досягнення, досягнення наших стартапів на міжнародній арені», – додав очільник Українського фонду стартапів Павло Карташов.

Дата: 1-4 листопада
Слідкувати за подією можна: на сайті Web Summit, Instagram, YouTube.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь