Спецпроєкти

Apple Watch врятували мотоцикліста після зіткнення з вантажівкою: викликали швидку й написали його дівчині


Apple Watch врятували мотоцикліста, якого збила вантажівка. Вони надіслали повідомлення з локацією його дівчині й викликали службу порятунку.

Про це пише mothership.

Що відомо про цей інцидент?

24-річного мотоцикліста з Сінгапуру на ім’я Мухаммад Фітрі збила вантажівка, через що він впав на землю та знепритомнів.

У Apple Watch 4 і в наступних серіях годинників є функція «виявлення падіння». Годинник розпізнає, що його власник падає та дає короткий проміжок часу, перед тим, як надіслати повідомлення в екстрену службу та довіреному контакту. За цей короткий проміжок часу людина може скасувати виклик, якщо з нею все гаразд.

Коли Мухаммад Фітрі впав і знепритомнів, годинник надіслав повідомлення його дівчині, де зазначив, що хлопець сильно впав, а екстрена служба вже їде. Дівчина отримала також локацію, і через якийсь час її повідомляли, що локація Мухаммада змінюється.

Сім’я Фітрі сказала, що вони дуже вдячні за цю рятувальну функцію, оскільки тоді вулиці були відносно порожніми. Мухаммад Фітрі міг надто багато часу втратити, якби не функція розумних годинників.

Ми розповідали, що голосові діпфейки на основі штучного інтелекту можуть допомогти трансгеймерам.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Теги:
Ми в Телеграмі
підписуйтесь