Спецпроєкти

Facebook дозволив групові чати між своїми застосунками


Соціальна мережа Facebook випустила оновлення та дозволила перехресні чати між своїми застосунками. Відтепер в Instagram та Messenger з’являться нові функції.

Про це йдеться на офіційному сайті Facebook.

Що нового в чатах?

Оновлення застосунків дозволяє користувачам соціальних мереж Instagram та Messenger створювати групові чати між своїми контактами (друзями). Крім цього, з’явилася функція опитування в чатах та індикатори групового введення, які дозволяють відстежувати, коли інші друкують.

«Тепер ви можете розпочинати групові чати в різних застосунках із друзями в Messenger та Instagram, оформити чати новими темами та переглядати ексклюзивний контент», – повідомляють розробники.

Які ще оновлення?

Серед оновлень з’явилася функція Facebook Watch Together. Відтепер користувачі зможуть переглядати стрічку разом з іншими учасниками групового чату. Також оновилися теми чатів. Розробники слідували вподобанням покоління Z та запровадили тему «Cottagecore».

Cottagecore – нове явище, яке виникло впродовж останніх 10 років. Головна ідея – ідеалізація сільського життя. Таке явище називають субкультурою покоління Z.

Окрім цього, з’явилася тема чатів «Астрологія». До цієї теми розробляють відповідні наліпки. У компанії зазначають, що в період ретроградного Меркурія такі теми будуть підтримувати хорошу енергію в чатах.

Проте у Facebook наголошують, що головним завданням компанії є безпека та конфіденційність. Відтак контроль за тим, хто потрапляє в груповий перехресний чат, залишається за користувачем.

Раніше ми писали, що Facebook опублікував своє дослідження впливу Instagram на психічне здоров’я підлітків.

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь