Спецпроєкти

Оголосили переможців фотоконкурсу від National Geographic 2021: на це варто подивитися


Оголосили переможців фотоконкурсу National Geographic Traveller Photography 2021.

Хто переміг?

Фотографи змагалися в шести категоріях:

  • дика природа;
  • урбаністика;
  • їжа та подорожі;
  • люди;
  • пейзаж;
  • портфоліо.

У престижному конкурсі могли взяти участь будь-які тревел-фотографи з різним досвідом.

«Ми провели 18 місяців у глобальній пандемії, але це не погіршило незмінної якості наших щорічних конкурсів. Знімки у Великій Британії чи за кордоном, коли люди могли подорожувати, нагадують нам, як бачать фотографи навколишній світ і передають магію моменту, що трапляється раз у житті», – заявили в National Geographic.

Дика природа

Перше місце

Переможець: Мітчелл Льюїс
Самотній кролик у Річмонд-парку, Лондон

Усю весну я відвідував Річмонд – парк на заході сонця, намагаючись зробити знімок у золотому світлі. Зосередившись на колонії кроликів, я нарешті зміг зафіксувати цього хлопця, який насолоджувався останніми кількома хвилинами світла.

Друге місце

Дмитріоса Захаропулоса (ліворуч)
Харі Кумар Прасаннакумар (праворуч)

Урбаністика

Перше місце:

Переможець: Клара Діп Ван Ченг
Будівля Veles e Vents у Валенсії, Іспанія

Під час поїздки до Валенсії ми зупинилися біля цієї дивовижної будівлі. Я сфотографувала свою подругу Сару, яка підіймається першими сходами горизонтальних платформ, дивлячись на безперервний краєвид, що простягається до Середземного моря.

Друге місце:

Вай Мен Чан (ліворуч)
Джошуа Пол Акерс (праворуч)

Їжа та подорожі

Перше місце:

Переможець: Нік Кріллі-Харгрейв
Стейлхолдери готують улов на ринок у Веракрус, Мексика

Я зробив це зображення рано-вранці на складі за ринком Веракрус, там готують м’ясо й розвантажують поставки, тому це неспокійне місце для знімань. Це гонка з часом, щоб все підготувати до прибуття покупців, тому всі досить зосереджені – але я помітив цей момент товариства між двома чоловіками, коли вони випотрошили рибу. Коли вони побачили, що я сфотографував їх, один показав на іншого, вимовивши одне слово: «брат».

Друге місце:

Ян Дуглас Скотт (ліворуч)
Кароліна Вєрцігрох (праворуч)

Люди

Перше місце:

Переможець: Клер Уорінг
Людина на льоду, ловлячи рибу на замерзлому морі в Хоккайдо, Японія.

Я їхав півостровом Ноцуке. Моєю метою було сфотографувати витончених красивих журавлів, величезних морських орлів та інших тварин. Море було замерзлим, і кілька льодових рибалок були на затоці, ловили вакасагі (корюшку). Кожен зробив отвір і скинув рядок із різними приманками. Кілька рибалок поставили невеликі намети для захисту, але ця людина терпіла негоду. Одягнувшись, він просто сидів на невеликих санях і чекав – вигляд мав, наче дуже змерз. Я ліг на лід, щоб зробити фото.

Друге місце:

Вальтер Монтічеллі (ліворуч)
Раджів Джоші (праворуч)

Пейзаж

Перше місце:

Переможець: Озгун Оздемір
Мармуро-Хілл-Біч, Донегал, Ірландія.

Я намагався зробити цей знімок місяцями. Цього листопадового дня ми з друзями домовились зустрітися на пляжі на сході сонця, але, перевіривши прогноз, я зрозумів, що це означатиме відсутність сприятливих умов, тому я прибув на годину раніше, щоб налаштуватися.

Друге місце:

Цзянбо Цзя (ліворуч)
Джордан Бенкс (праворуч)

Портфоліо – отримав нагороду Гран-прі

Перше місце:

Переможець: Андро Лорія
Ісландія

Усі зображення були зроблені в Ісландії з маленького літака під час моїх подорожей влітку та восени минулого року. Ісландія унікальна, оскільки має велику різноманітність типів ландшафтів на відносно невеликій відстані. Ви можете побачити пустелі, вулкани, льодовики, гори, плетені річки та озера, морське узбережжя та високогір’я – все це за один політ. Це як мініатюрний материк. І який це дивовижний "материк".
#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь