Спецпроєкти

У Південній Кореї робітники вийшли на мітинг у костюмах із «Гри в кальмара»


20 жовтня в декількох містах Південної Кореї робітники вийшли на мітинг у костюмах із «Гри в кальмара».

Про це пише The Insider.

Що там відбувається?

На загальнонаціональний страйк вийшло близько 80 тисяч жителів Південної Кореї. Вони закликали уряд поліпшити умови праці та підвищити мінімальну заробітну плату.

Лише в Сеулі на мітинг вийшло 27 тисяч осіб, частина з них була одягнена в костюми охоронців із серіалу «Гра в кальмара».

Серед головних вимог протестувальників до уряду:

  • заборонити неповний робочий день;
  • підвищити мінімальну заробітну плату;
  • соціалізувати освіту та житло.

Мітинг у Сеулі відбувся попри заборону місцевої влади проводити масові заходи у зв’язку з COVID-19. Організатором протесту стала Корейська конфедерація профспілок. За правопорядком стежили 16 тисяч поліціянтів.

Деякі протестувальники розповіли ЗМІ, що вони намагаються заробити собі на життя з усіх сил, і їм так само важко, як і героям серіалу.

Південна Корея є членом Організації економічного співробітництва та розвитку. В усіх країнах-членах робочий тиждень триває, згідно з даними 2016 року, 32,8 години. Водночас у Південній Кореї – 44,6 години.

Раніше повідомляли, що мінімальну заробітну плату в Південній Кореї підвищать до 2022 року. Вона становитиме 9160 вон (8 доларів США) на годину. Чинний президент країни під час своєї передвиборчої кампанії обіцяв підвищити заробітну плату до 10 тисяч вон, але не дотримав обіцянки, оскільки цьогорічні переговори будуть останніми, що відбудуться за його термін.

Ми розповідали, як «Гра в кальмара» вплинула на сучасну культуру та чому цей серіал варто подивитися.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь