Спецпроєкти

Наступного року в Техасі з’явиться район зі ста будинків, надрукованих на 3D-принтері


У Техасі з’явиться унікальний район, у якому всі будинки надруковані на 3D-принтері. Будівництво розпочнеться у 2022 році.

Про це йдеться у The Wall Street Journal.

Відповідний район побудують у місті Остін штату Техас. Над проєктом працюють компанії Lennar Group та Icon. Попередньо повідомляють, що район складатиметься зі 100 будинків.

«3D-друк дозволяє створювати якісні будівлі, а також здешевлює їхнє будівництво», – розповідає співзасновник і генеральний директор ICON Джейсон Баллард.

Особливості будівництва

Основою для будівництва стане матеріал Lavacrete. Це спеціальна бетонна суміш для легкого друкування. Також застосовуватиметься роботизована система, яка зможе виготовляти предмети зі швидкістю 25,4 сантиметра за секунду. Це значно пришвидшить друк. За словами розробників, такі будинки є довговічними та надійними. Вони витримують будь-які екстремальні погодні умови та служать як і звичайні будівлі. Крім цього, на будинках будуть встановлені фотоелектричні дахи, що зробить їх стійкими й енергонезалежними.

В Icon розповідають, що завдяки технології створення будинків майже не буде будівельного сміття, що робить проєкт екологічно безпечним.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь