Спецпроєкти

Сайт дня: штучний інтелект топить вулиці в Нью-Йорку або Тріумфальну арку в Парижі


Канадська команда розробників створила вебсайт, на якому можна згенерувати фото того, який вигляд матиме якась вулиця чи історична пам’ятка під час повені, пожежі чи смогу внаслідок змін клімату.

Ви також можете спробувати за посиланням.

Як працює цей сайт?

Вебсайт This Climate Does Not Exist – це безплатний онлайн-ресурс, що завдяки штучному інтелекту може показати користувачам, який вплив на довкілля має теперішня кліматична криза.

Сайт розробила канадська команда під керівництвом Йошуа Бенга. Вона відома своєю новаторською роботою в галузі deep learning. Також він активно сприяв Монреальській декларації про відповідальний розвиток штучного інтелекту.

«Ми вважаємо, що використання штучного інтелекту для створення образів персоналізованого впливу на клімат буде особливо ефективним у подоланні бар’єрів для дій та підвищенні обізнаності про це важливе питання. Ми сподіваємося, що цей проєкт дасть можливість глядачам переосмислити свої когнітивні упередження для вживання заходів як з боку окремих осіб, так і членів світового товариства для припинення зміни клімату», – заявили розробники.

Як затопити Тріумфальну арку?

Вам потрібно перейти на головну сторінку сайту й натиснути Start. Далі вам пропонують прочитати інформацію про кліматичну кризу. Гортаючи вниз, ви переходите до розділу Google Street View.

Тут ви можете пошукати на карті або вставити потрібну адресу місця, яке ви хочете побачити. Наприклад, Тріумфальна арка, Централ Парк або якусь вулицю Торонто. На жаль, не всі регіони та країни доступні на цьому сайті. Київ затопити поки що не вдасться.

Інструкція:

  • шукаєте будь-яку адресу в Google Street View;
  • з’являється фото цього місця, натискаєте LAUNCH THE VISUALIZATION;
  • далі вам пропонують вибрати вплив кліматичної кризи: смог, повінь, пожежа;
  • штучний інтелект генерує вам фото.

«Хоча наразі неможливо передбачити, коли та чи може це явище вплинути на це місце, ми всі повинні бути стурбовані високою ймовірністю того, що це станеться з тисячами чи мільйонами людей у ​​всьому світі», – зазначають на сайті.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь