Спецпроєкти

Розслідування: Мерилін Менсон, ймовірно, замикав жінок у звуконепроникній кімнаті та знущався з них


Мериліна Менсона звинувачують у психологічному знущанні з жінок. Він, начебто, мав звуконепроникну кімнату, де їх тримав.

Про це пише Rolling Stone.

Що відомо?

Десять років тому в орендованій квартирі в Західному Голлівуді створили звуконепроникну будку для написання музики. Проте незабаром, за свідченнями анонімних джерел, наближених до Менсона, музикант перетворив цю скляну будку на місце для знущання з дівчат.

Очевидці зазначають, що Мерилін відправляв туди своїх подруг за найменші провини й тримав декілька годин.

Він назвав її «Кімната для поганих дівчат».

Ешлі Морган Смітлайн, яка подала на музиканта до суду за сексуальне насильство та незаконне ув’язнення, розповіла Rolling Stone, що Менсон неодноразово змушував її годинами залишатися в приміщенні, яке було розміром із гардеробну.

«Він робив це, щоб за щось покарати. Навіть якби я кричала, мене ніхто б не почув. Спочатку ти б’єшся, а йому подобається боротьба. Я навчилася не боротися із цим, тому що це давало йому те, чого він хотів. Я просто була десь у собі».

Цю квартиру в Західному Голлівуді знайомі музиканта називали «чорним холодильником», інші – «м’ясною шафкою». Колишні дівчата Менсона заявляють, що тут він чинив неодноразові акти психічного, фізичного та сексуального насильства, які викликали в них жахливі напади тривоги, депресії, панічних атак і посттравматичного стресу.

Квартира, нібито, була прикрашена кров’ю, свастиками та вирізаними фотографіями з порножурналів.

«Вагіни були скрізь», – заявила одна людина, яка відвідала це місце.

Інші згадують повідомлення над його ліжком із написом «СНІД». Килими, меблі та прикраси були чорними, як і штори, які він використовував, щоб світло не проникало майже 24 години на добу. Температура підтримувалася холодною. Якщо хтось регулював термостат вище, Менсон, нібито, влаштовував істерики та руйнував меблі.

Свідчення жінок

Актриса «Гри престолів» Есме Б’янко стверджує, що музикант часто ображав її словесно, не давав їсти й спати, кусав, різав, вдаряв електричним струмом, бив і гвалтував її впродовж двох років, коли вони були разом. Усе це він робив без її згоди.

Також був момент, за її словами, коли Мерилін ганявся за нею із сокирою в руках і пробивав діри у стінах.

«Це стало останньою краплею для мене. Я відчувала безпосередню небезпеку для свого життя. Покинути його було моїм найкращим рішенням, щоб вижити», – розповіла Есме Б’янко.

Есме Б’янко

У жовтні 2020 року свою історію вона розповіла дюжині жінок, які також були знайомі з Менсоном. Серед них були акторка Еван Рейчел Вуд, модель Сара Макніллі, модель Ешлі Морган Смітлайн та інші. Деякі жінки знали одна одну, інші – ні.

Еван Рейчел Вуд

«Ім’я мого кривдника Браян Уорнер, також відомий у світі як Мерилін Менсон. Він почав доглядати за мною, коли я була підлітком, і роками жахливо ображав мене. Мені промивали мізки й маніпулювали, щоб я підкорилася. Я перестала жити в страху помсти, наклепу чи шантажу. Я тут, щоб викрити цю небезпечну людину й закликати до багатьох галузей, які дали йому можливість, перш ніж він зруйнує будь-яке життя. Я стою разом із багатьма жертвами, які більше не будуть мовчати», – заявила акторка Еван Рейчел Вуд.

Колишня асистентка музиканта Ешлі Уолтерс розповіла:

«Я просто подумала: “Я не можу повірити, що це сталося з такою кількістю дівчат”. Коли ми почали розмовляти… ви могли бачити, як кров з облич у всіх стікає, наприклад: “Я думала, що я така одна”».

Модель Ешлі Морган Смітлайн сказала, що вона та інші жінки побудували «сестринство».

«Я говорю, щоб допомогти іншим жінкам зрозуміти, що вони можуть покинути свого кривдника так само як і я. Настав час стерти стигму навколо сексуального насильства та домашнього насильства. Можна говорити про це. Для кожного, хто відчуває, що він втратив себе через свого насильника, ви варті значно більшого, ніж це. Це не визначає, хто ти є», – заявила модель Ешлі Морган Смітлайн.

Ешлі Морган Смітлайн

Менсон спростував заяви жінок

Заява видання Rolling Stone

Мерилін Менсон часто жартував в інтерв’ю про жорстоке поводження з жінками. Упродовж десятиліть ЗМІ посилювали й поширювали його голос, зокрема й ми, Rolling Stone. Ми помістили його на обкладинку у 1997 році із заголовком «Симпатія до диявола».

Менсон рано зарекомендував себе як захисник свободи слова, проголошуючи своє право на образи. Його красномовство в поєднанні з його виглядом «Принца темряви» зробили Менсона улюбленцем ЗМІ, тому його найбільш шокувальні заяви були нормалізовані в медіа.

Все змінилося цьогоріч, коли виступили акторка Есме Б’янко, акторка Еван Рейчел Вуд, модель Сара Макніллі, модель Ешлі Морган Смітлайн та інші.

Інтерв’ю жінок і судові документи малюють картину того, хто спершу зачаровував жінок лестощами та темним гумором, а потім чинив сексуальне та фізичне насильство. Обвинувачені стверджують, що він змушував їх вживати наркотики та алкоголь, контролював їхні звички в їжі та сон, тримав їх у полоні емоційно та фізично, допоки вони не підкорювалися його волі. Якби вони хотіли його залишити, мовляв, він погрожував би вбити себе або, що ще гірше, їх.

«Це було промивання мізків 101», – каже Смітлайн.

Замість висновків

В автобіографічній книжці «Довга важка дорога з пекла» («The Long Hard Road Out of Hell») Мерилін Менсон пише про знущання з жінки, яку він назвав «Ненсі», як частину свого виступу на початку кар’єри.

Він описує, як тримав її за повідець і бив на сцені.

«Звісно, ​​щоб сказати наше патріархальне суспільство, а не тому, що мене спонукало тягнути по сцені бідну одягнену жінку», – написав він.

Він також стверджував у книжці, що він і його товариш по групі планували вбивство Ненсі, але потім змінили свою думку.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь