Спецпроєкти

Бренд кросівок Nike створив свій метавсесвіт разом з ігровою платформою Roblox


Бренд кросівок Nike та ігрова платформа Roblox створили свій метавсесвіт NIKELAND.

Про це пише Reuters.

Що відомо про метавсесвіт від Nike?

Компанія Nike стала однією з перших, хто зацікавився ідеєю метавсесвіту серед інших відомих брендів. Для цього Nike об’єдналася з ігровою платформою Roblox, щоб створити віртуальний світ NIKELAND.

Метавсесвіт NIKELAND є безплатним для всіх користувачів платформи Roblox. Тут можна одягати своїх віртуальних аватарів спеціальними продуктами Nike, ймовірно, також безплатно.

Будівлі та поля всередині NIKELAND натхнені реальною штаб-квартирою Nike й містять арени, щоб перевірити свої навички, змагаючись у різних мінііграх:

  • «Tag»;
  • «The Floor Is Lava»;
  • «Dodgeball».

Користувачі також можуть створювати власні мініігри з інтерактивних спортивних матеріалів.

«Nike створила цей індивідуальний світ всередині захопливого 3D-простору Roblox, спираючись на свою мету перетворити спорт та ігри на стиль життя», – заявив представник компанії Nike.

Також компанія анонсувала, що в Будинку інновацій Nike (HOI) у Нью-Йорку в грудні цього року NIKELAND оживе в реальному світі.

За допомогою спеціального фільтра Snapchat із доповненою реальністю відвідувачі зможуть побачити NIKELAND із його аватарами та іграми. Один з інтерактивів дійства – пошук великодніх яєць від Nike.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь