Спецпроєкти

Секрети вдалих фото: розповідаємо про найкращі пози для фотосесії


За світло й хороший фотоапарат, локацію та обробку відповідає фотограф. Робота ж людини в кадрі – вміння знайти найкращі пози для фотосесії.

Хороші знімки, які не соромно викласти в соцмережі, потребують підготовки та уваги до дрібниць. Навіть найбільш фотогенічну людину може зіпсувати невдалий ракурс і невміле позування.

Як підготуватися до знімання й мати в результаті якісні кадри – ділимося лайфхаками. 

Найкращі пози для фотосесії

У повний зріст

Це класика фотографування, яка потребує знання пропорцій власного тіла. Безпрограшний варіант – повернутися в півоберту до фотографа (тобто на 45 градусів), перенести вагу тіла на ту ногу, яка далі від камери, а іншу трохи виставити вперед. Рука, що ближче до камери, вільно лежить на стегні чи талії. Підборіддя підніміть трохи вгору й вирівняйте спину!

Якщо почуваєтеся ніяково, не знаючи, куди подіти руки, поправляйте зачіску або закиньте руки за голову, ніби тримаючи себе за шию. Як варіант: можна поставити руки на талію або скласти руки на грудях. Часто така поза для фотосесії формальніша, тож не забувайте усміхатися.

Фото сидячи

Щоб вийти вдало на таких фото, подбайте про те, щоб було на що спертися спиною. Одну ногу випряміть, а іншу зігніть у коліні – на неї можна покласти руку. Така поза для фотосесії майже безпрограшний варіант. Обличчя дивиться в кадр, можна трохи нахилити підборіддя вниз.

Пози для фотосесії пари

На природі чи у студії парна зйомка потребує злагодженості двох людей. Вибирайте прості пози для фотосесії: обійми, погляд одне на одного. Добре виходять фото, на яких пара тримається за руки та йде в напрямку фотографа або віддаляється від нього.

Фотографуючись на вулиці, уникайте великої кількості людей довкола. Хороший знімок вийде, якщо пара стане близько одне до одного, а фотограф зніме дуже особистий кадр двох облич, які дивляться одне на одного.

Поекспериментуйте з простішими позами для фотосесії: чоловік обіймає жінку за талію, а її руки лежать у нього на плечах. Дуже красива та зворушлива фотографія вийде, якщо чоловік обіймає кохану ззаду, водночас пара дивиться одне на одного або в камеру.

Як варіант – жінка ззаду обіймає коханого за шию. Не відмовляйтеся від фото поцілунків – вдалі кадри стануть прикрасою сімейного фотоальбома.

Чоловічі пози для фотосесії

Спробуйте зробити невимушене фото, ніби вас заскочили зненацька. Наприклад, ви відриваєте очі від телефона або ведете розмову. Не вимучуйте емоції на портретних зніманнях, розслабтеся.

Міміка має бути природною, так само як і рухи. Ідеально – стати в півоберту до фотографа та схрестити руки на грудях. Якщо фотосесія неформальна – не бійтеся засунути руки в кишені.

Вдалої фотосесії!

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь