Успішно пройшов перші тести ракетний двигун, який працює на пластиковому смітті
Британська компанія Pulsar Fusion успішно протестувала гібридний ракетний двигун, який працює на пластиковому смітті.
Про це пише Science Times.
Як працює цей двигун?
Минулого тижня компанія Pulsar Fusion провела перші тести гібридного ракетного двигуна, який працює на пластиковому смітті. Тести проводили на військовій базі Міноборони Великобританії в Солсбері. Двигун показав чудові результати.
Гібридний двигун використовує паливо у двох різних фазах:
- перша – тверда;
- друга – рідка або газова.
Ракета працює з HDPE або поліетилену високої щільності. Два види палива згоряють разом, але утворюють нетоксичний шлейф, на відміну від інших ракетних двигунів.
HDPE для ракети можна знайти в переробленому пластику. Простіше кажучи, пластик можна використовувати для виробництва потужного й нетоксичного ракетного палива.
Як працюють із пластиковим сміттям для створення палива?
Пластикові пляшки або інші відходи можна переплавити та сформувати в блоки циліндрів, які завантажуються в ракету перед кожним запуском.
Для палива використовують:
- флакони з-під побутової хімії;
- обрізки труб;
- обробні дошки;
- пляшки.
Компанія Pulsar Fusion планує удосконалити термоядерну технологію для практичного застосування до 2025 року, а до 2027 року відправити в космос ракету з гібридним двигуном.
Stunning footage from last weeks deep space rocket thruster test @PulsarFusion ? Really beautiful plasma shots even though we killed a camera making it! pic.twitter.com/wqenLfboen
— Richard Dinan (@RichardDinan) July 8, 2020
Ця технологія забезпечить швидші подорожі в космосі або між галактиками. Наприклад, час подорожі до Марсу скоротиться удвічі.