Спецпроєкти

Сервіс Uber почне доставляти марихуану в Канаді


Застосунок Uber Eats у Канаді почне доставляти замовлення марихуани. Компанія домовилася з продавцем канабісу Tokyo Smoke.

Про це повідомляє Reuters.

Що сталося?

Компанія Uber доставлятиме марихуану дорослим канадцям. Мешканці Онтаріо зможуть зробити замовлення через застосунок Uber Eats та забрати самостійно з найближчого пункту видачі – магазину Tokyo Smoke.

Tokyo Smoke – це канадський бренд, що належить Canopy Growth, який зосереджується на легальному виробництві канабісу.

У застосунку канадці бачитимуть окремий розділ «Канабіс», де вони зможуть знайти продавця. Після підтвердження віку клієнта перенаправлять на меню найближчого магазину, де він зможе зібрати своє замовлення й згодом забрати в найближчому пункті видачі.

«Ми будемо використовувати можливості з продавцями, які працюють в інших регіонах, у міру розвитку місцевих та федеральних законів», – зазначив представник компанії Uber.

Компанія ставить перед собою два головні завдання: доставити людям безпечний товар та розпочати боротьбу з нелегальними продавцями.

Що передувало?

Канада легалізувала марихуану ще у 2018 році. Відтоді ринок канабісу в країні активно зростає. Очікується, що у 2021 році продажі канабісу в Канаді становитимуть $4 млрд, а до 2026 року досягнуть $6,7 млрд. Попит на марихуану значно зріс за час пандемії, коли люди вимушені перебувати на самоізоляції. Наразі в Канаді 40% продажів припадає на нелегальний ринок.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь