Спецпроєкти

Заява лікаря: легендарного футболіста Марадону поховали без серця


Легендарного футболіста Дієго Марадону поховали без серця. Медики продовжують вивчати орган для встановлення всіх причин смерті.

Про це повідомляє Marca.

Що сталося?

Лікар, письменник та журналіст Нельсон Кастро розповів, що футболіста Дієго Марадону поховали без серця. За його словами, зараз медики вивчають орган чоловіка, щоб встановити повну картину смерті Марадони. Лікарі зазначають, що серце футболіста було занадто важким. Воно важило 500 грамів за норми 300. Причиною цього була серцева недостатність.

«У Марадони було напрочуд стійке тіло. Проблема в тому, що він ніколи не хотів повністю одужати від усіх негативних факторів. Серце Дієго було дуже велике й важило пів кілограма. Зазвичай серце важить 300 г», – розповідає Кастро.

Ще одна причина – фанати

Ще однією причиною, чому футболіст був похований без серця, стали фанати.

«Була група радикальних футбольних фанатів, які представляли клуб Хімнасія Ла-Плата, яка хотіла здобути серце Марадони», – заявляє Кастро.

На щастя, цього не сталося – про наміри фанатів дізналися заздалегідь та не допустили цього вчинку.

Дієго Марадона

Дієго Марадона помер 25 листопада 2020 року. Головною причиною став гострий набряк легень, викликаний серцевою недостатністю. Його поховали на околиці Буенос-Айреса поряд із батьками. У травні 2021 року звинувачення в ненавмисному вбивстві зірки пред’явили сімом медикам.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь