Спецпроєкти

Amazon вивчає можливість блокувати сонячне проміння


Компанія Amazon разом із Національним центром атмосферних досліджень США та некомерційною геоінженерною компанією SilverLining вивчають можливість блокувати сонячне проміння.

Про це пише The Byte.

Що про це відомо?

Досліджень на тему блокування сонячного випромінювання дуже мало. Але, на думку вчених, це може бути дієвим інструментом, щоб побороти кліматичну кризу.

Тому Amazon почала вивчати можливість блокування сонця. Паралельно вчені та інженери прогнозують наслідки такого впливу на зірку. Для того, щоб зрозуміти, що станеться, якщо поширити в атмосфері спеціальні частинки для блокування випромінювання. Наприклад, це може призвести до створення нових проблем, про які зараз складно навіть говорити.

Amazon надасть дослідникам потужні комп’ютери та хмарне сховище, щоб змоделювати 30 різних варіацій майбутнього клімату Землі. В одному із цих імітованих світів люди штучно вводили аерозолі в атмосферу, щоб приглушити сонячне світло, водночас різко охолоджуючи планету.

Модель цього світу така: температура нижча, льоду та льодовиків більше. Небо може бути злегка плівчастим, наче хтось розмазав білий колір у блакитний.

Також використання хмарного сховища в подібних дослідженнях є ще однією особливістю. Тому таке дослідження в будь-якому разі є важливим.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь