Спецпроєкти

«Тебе не спинити» і «мамин періжечок»: Хто й навіщо розмістив позитивні постери в різних містах України?


На вулицях великих міст з’явилися добрі й позитивні рекламні борди, які також встигли захопити соцмережі. Насправді це кампанія руху брендів та людей EMIT.POSITIVITY, що підтримує радість кожного дня і бореться з грудневою тривожністю. Навіщо вони це роблять? Розповідаємо в тексті.

Яка ідея кампанії?

Кампанію EMIT.POSITIVITY недарма розпочали саме в грудні. Це період, коли на вулиці сірість, світає пізно, темніє рано. Люди з останніх сил закривають робочі завдання, фіналять звіти. Живуть у нескінченних заторах, потоці негативних новин, думках про підсумки року та чергах за подарунками. 

Усе це підсилює тривожність. А її і так забагато. Якщо ми не можемо вплинути на той затор, то чому б просто не кайфувати від можливості залишитися на самоті й послухати улюблену музику чи подкаст? Якщо людей у метро дуже багато, вони тиснуть з усіх боків, то навіщо концентруватися на цьому вагоні, коли подумки можна перенестися додому до сім’ї? 

На узбіччі доріг з активним рухом, у місцях великого скупчення людей, у торговельних центрах, на вулицях у бізнес-кварталах з’явилися меседжі, які зменшують напругу та змушують усміхнутися. Уявіть, ви стоїте в нескінченному заторі, підіймаєте очі та бачите фразу «Ти не в заторі, ти в потоці». Або в аеропорті можна натрапити на меседж «Твоя тривога не пройшла паспортний контроль – лети без неї», і стає легше відпустити робочі дедлайни. Купуючи новорічні подарунки в переповненому торговельному центрі, трохи розвеселить напис «Це не черга – а нетворкінг». Ці та багато інших підбадьорливих меседжів можна знайти на вулицях великих міст: Київ, Одеса, Харків, Львів, Дніпро.

Київ
Київ
Львів
Львів
Одеса
Одеса
Дніпро
Дніпро
01/5
Київ
Львів
Одеса
Дніпро

Де шукати знаки EMIT.POSITIVITY?

Київ: 

ТЦ GULLIVER, площа Спортивна, 1а; ТЦ Ocean Plaza, вулиця Антоновича, 176; ТРЦ Blockbuster Mall, проспект Степана Бандери, 36; аеропорт «Бориспіль»; вулиця Межигірська, 79А, поряд із виходом зі станції «Тараса Шевченка»; вулиця Антоновича, 62; проспект Миколи Бажана, 36; Броварський проспект, поряд із виходом зі станції «Лівобережна»; вулиця Василя Липківського, 8; проспект Правди, 31, напрямок у бік ТРЦ Retroville; вулиця Січових Стрільців, 75.

Інші міста: 

В Одесі на вулиці Пирогівській і поряд із міжнародним аеропортом. У Харкові на станції метро «Пушкінська», на площі Свободи та вулиці Сумській, 37. У Львові на залізничному вокзалі, поряд з аеропортом імені Данила Галицького, на трамваях і центральних зупинках громадського транспорту. У Дніпрі на ТЦ «Пасаж», що на проспекті Дмитра Яворницького, 50. А також на трамваях, що курсують центром міста.

Щоб позитивні емоції залишалися поруч у будь-який момент, можна завантажити добірку меседжів EMIT.POSITIVITY на свій смартфон. 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram