Спецпроєкти

Фільм «Людина-павук» уже отримав в Україні $2,4 млн


Прем’єра фільму «Людина-павук: додому шляху немає» за кілька днів зібрала в українських кінотеатрах $2,4 млн.

Про це свідчить статистика сайту boxofficemojo.

$2,4 млн за кілька днів

Прем’єра фільму Spider-Man: No Way Home («Людина-павук: додому шляху немає») в Україні відбулася 16 грудня. Уже за такий короткий час стрічка зібрала в українських кінотеатрах $2,4 млн. Зазначимо, що бюджет картини – $200 млн. А за тиждень після світової прем’єри, 13 грудня, вона вже зібрала у світі $587,2 млн.

Про фільм

«Людина-павук: Додому шляху нема» – це американський супергеройський фільм, заснований на коміксах видавництва Marvel Comics про однойменного персонажа. Фільм спродюсований Marvel Studios і Columbia Pictures спільно із Sony Pictures Entertainment як дистриб’ютором.

Стрічка є двадцять сьомою в межах Кіновсесвіту Marvel і четвертою стрічкою в Четвертій фазі. «Людина-павук: Додому шляху нема» є продовженням фільму «Людина-павук: Повернення додому» (2017) та «Людина-павук: Далеко від дому» (2019).

Режисером фільму став Джон Воттс. Акторський склад: Том Голланд у ролі Людини-павука, Зендая, Джон Фавро, Джейкоб Баталон, Маріса Томей, Джеймі Фокс. Окрім цього, у фільмі з’явився Бенедикт Камбербетч.

Сюжет

Містеріо відкрив світу таємницю. Тепер усі знають, що під костюмом Людини-павука ховається Пітер Паркер. Найближчі люди підтримують його, ЕмДжей охоче проводить із ним час та втішає як може, але світ тисне на Паркера дедалі сильніше. Пітер вирішує звернутися по допомогу до Доктора Стрейнджа. Тільки він здатен повернути час та зробити так, щоб усі забули, хто ж насправді під костюмом супергероя.

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь