Спецпроєкти

Як реагувати, якщо ви стали свідком домашнього насильства? Інтерактивна платформа Amnesty International


Amnesty International в Україні та креативне бюро R Agency створили інтерактивну платформу для свідків домашнього насилля.

Навіщо ця платформа?

Інтерактивна платформа «Гаджети бачать» навчає правильної поведінки в ситуаціях, коли ви стали свідком домашнього насильства. На платформі моделюється певний інцидент з урахуванням ваших відповідей.

«В українському суспільстві ще досі побутує стереотип, що домашнє насильство — це приватна справа, в яку не варто втручатися. Разом з тим українці та українки здебільшого не знають, як діяти. Така поведінка потенційних свідків лише поглиблює проблему. Наше завдання сьогодні — навчити чітких алгоритмів дій свідків насильства і мотивувати їх не ігнорувати конфліктні інциденти між родичами та спробувати допомогти», — зазначила Катерина Мітєва, речниця Amnesty International Україна.

Тобто кожне ваше рішення впливає на фінальний результат. У будь-якому випадку платформа запропонує вам вивчити правильний алгоритм дій та прочитати більш детально про правильні дії, якщо ви стали свідком насильства.

«У кампанії є 2 головні канали комунікації: сітілайти та стікери, що розмістили в під’їздах багатоповерхівок. Основна мета сітілайтів показати, що гаджети постраждалих залишаються безпорадними свідками насильства. А от стікери ведуть на спеціальний лендінг, де люди буквально “стають свідками” агресії та дізнаються як зробити свій гаджет інструментом протидії насильству», — Олексій Провороцький, CEO R Agency.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь