Спецпроєкти

Краса та здоров’я зубів в одному пристрої: чому електрична зубна щітка краща ніж звичайна


Електричні зубні щітки чистять зуби якісніше за звичайні. Такі дані дослідження, опублікованого на сайті DentalHealth – вони здатні на 18% якісніше запобігти карієсу та на 22% краще уникають проблем із яснами.

Більшість опитаних – 63% –перейшли на електричну зубну щітку через ефективніше очищення, 34 % з яких прислухалися до рекомендації свого стоматолога.

Разом з Oral-B з’ясовуємо, чому варто замінити мануальну щітку на електричну, як правильно вибрати електричну щітку, як нею користуватися та доглядати за гаджетом. 

У чому перевага електричних щіток?

Електричні зубні щітки, окрім якості очищення, пропонують чималу кількість додаткових функцій. 

Олег Бєднов, лікар-стоматолог: 

«До переваг електричних зубних щіток можна віднести те, що чищення стає простішим і не потребує великих зусиль. Ви просто водите щіткою по зубах. Також з електрощіткою легко контролювати тривалість чищення, у неї вбудований таймер. Велика кількість девайсів має датчик тиску, який запобігає травмуванню ясен. І дітям та підліткам користування такою щіткою більше до душі»

Серед інших переваг електрощіток – з ними зубна паста використовується економніше. А ще вони безпечніші для ясен – тиск приладу оптимальний, щоб ефективно очищувати, але не травмувати ясна. 

Як правильно чистити зуби і доглядати за щіткою?

Зауважте, що перші кілька днів використання електрощітки вас можуть супроводжувати дивні відчуття. З часом ви звикнете.

Правил користування електричною щіткою небагато, ось головні:

 • приділяйте увагу не лише зубам, а і яснам;
 • не тримайте щітку довго на одному місці, повільно рухайте нею від зуба до зуба, зупиняючись на 1-2 секунди на кожному зубі на кожній поверхні.
 • тримайте щітку під кутом 45 градусів на нижніх зубах – так ефективно очищуються зуби;
 • не забувайте приділяти більше уваги проміжкам між зубами;
 • змінюйте насадку кожні 3 місяці.

Як вибрати електричну зубну щітку?

Існує кілька різновидів технологій електричних щіток:

 • Роторна, або зворотно-обертальна. У неї щетина насадки обертається в одному напрямку з певною інтенсивністю, вона цілком ефективно чистить.
 • Звукова – тип щітки, щетина яких під звуковим (або ультразвуковим) коливанням робить рухи, головка насадки розгойдується, і в такий спосіб видаляється наліт
 • Магнітна технологія iO – щітка, що спрямовує енергію ніжних мікровібрацій на кожну щетинку тим самим ефективно видаляючи наліт

На що варто звернути увагу під час вибору електричної зубної щітки: 

 • тип живлення – батарейка чи акумулятор – вибирайте той, який вам зручніший;
 • виробник – віддавайте перевагу маркам, які давно на ринку та чиє ім’я дорівнює якості;
 • насадка й жорсткість щетинок – для чутливих ясен та зубів варто вибрати тонші щетинки.

Відчути справді щоденне професійне очищення зубів можна з електричною зубною щіткою Oral-B iO з магнітною технологією iO, яка надає вам WOW ефект чистих зубів завдяки унікальному поєднанню:

– культова кругла насадка щітки охоплює зуб зі всіх боків, і легко очищує навіть ті місця, до яких важко дістатися за допомогою зубних щіток із традиційною продовгуватою головкою, наприклад, звукової або звичайної зубної щітки.

– ніжні мікровібрації, які видаляють зубний наліт делікатно до ваших ясен

З нею ви можете підлаштувати чищення під себе – щітка оснащена інтерактивним OLED дисплеєм, що відображає персоналізовані режими чищення. А розумний датчик тиску засвітиться червоним у разі занадто сильного тиску під час чищення зубів.

Візуальний таймер відстежує тривалість кожного сеансу чищення, тому користувачі знають, коли вони почистили зуби протягом двох хвилин, як рекомендують стоматологи. Щітка посміхнеться, якщо ви успішно завершили чистку зубів.

У щітки є власний додаток – Oral-B App з функцією 3D-відстеження зубів і технологією визначення положення, який показує пропущені зони, а штучний інтелект, навчений на прикладі тисячі способів чистки, дає рекомендації в режимі реального часу для покращення гігієни порожнини роту.

Новий магнітний зарядний пристрій забезпечує швидку зарядку, що триває близько 3 годин. Заряду вистачить до 14 днів використання.

Якщо у вас чутливі зуби та ясна, Oral-B iO – ваш варіант. Ви можете вибрати змінну насадку Gentle Care для чутливих зубів із тоншими делікатними щетинками, коли тільки починаєте користуватися електричною зубною щіткою. 

До того ж вона дбає про красу та білизну зубів – завдяки видаленню поверхневих плям зуби стають білішими вже з першого дня використання.

Здоров’я та краса зубів починаються з правильного щоденного догляду за ними.

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram