Спецпроєкти

Netflix відповів міністру культури України щодо стереотипного образу українки в серіалі «Емілі в Парижі»


Міністр культури України Олександр Ткаченко отримав відповідь від стрімінгової платформи Netflix щодо стереотипного образу українки в серіалі «Емілі в Парижі».

Про це повідомив Олександр Ткаченко.

Що відповіли у компанії Netflix?

«Відповідь Netflix на мій лист щодо образу українки в серіалі „Емілі в Парижі“ достатньо дипломатична. Подякували за зворотний зв’язок. Але про стурбованість українських глядачів зображенням українки почуто. Домовились, що у 2022 році будемо більш в тісному контакті, аби упередити подібні випадки», — заявив Олександр Ткаченко.

Міністр вважає, що ця ситуація підіймає важливе питання іміджу України у світі. Також він додав, що хоч зображення героїні є художнім, але українці мають право обурюватися на це.

«Така активна громадська позиція точно сприятиме тому, щоб при подальшому показі персонажів української національності у майбутніх зйомках Netflix було враховано ставлення українців», — додав міністр культури.

Нагадаємо, що Netflix у серіалі «Емілі у Парижі» показав українку неосвіченою злодійкою.

За сюжетом, дівчина приїхала з Києва до Парижа та у 4-й серії на курсах французької мови знайомиться з головною героїнею. Дівчата вирушають разом на прогулянку, щоб попрактикуватися французькою. За сюжетом, Петра шокує Емілі своєю малоосвіченістю та поведінкою.

Українка Євгенія Гаврилко, яка живе в Парижі, уже подивилася серіал та першою звернула увагу на те, як автори серіалу представили в ньому українку. Про це блогерка написала в Instagram. Текст вона написала англійською мовою та відзначила в пості офіційну сторінку Netflix, щоб привернути увагу авторів до використання «стереотипів, які руйнують світ і міжкультурні відносини».

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Теги:
Ми в Телеграмі
підписуйтесь