Спецпроєкти

Анонсували бездротові тактильні VR-рукавички для взаємодії у віртуальній реальності


Компанія bHaptics, яка виготовляє костюми для віртуальної реальності, анонсувала бездротові тактильні VR-рукавички. 

Про це пише vrscout.

Чим особливі ці рукавички?

Рукавички TactGlove – це бездротові тактильні девайси зі зворотним зв’язком. На кінчиках пальців рукавички є маленькі вібромоторчики (лінійно-резонансні актуатори – LRA), які можуть імітувати відчуття дотику до людей або предметів.

TactGlove сумісні із системами відстеження рук, як-от Meta Quest і Leap Motion. Щоб відстежувати рухи людини, рукавички інтегруються з камерами Quest та Leap Motion від Ultraleap. Саме така система роботи VR-рукавичок дозволяє зробити дотики дуже реалістичними за відчуттями.

Водночас система не є дорогою, тому VR-рукавички продаватимуть за 299 доларів.

«Ми прагнемо об’єднувати людей за допомогою тактильних технологій, і TactGlove справді знаменує собою віху в цьому сенсі, оскільки дозволяє людям мати реалістичну взаємодію не лише з віртуальними об’єктами, а й зі своїми друзями та колегами в налаштуваннях VR/AR за дуже доступну ціну. Ми раді бачити зміни, які TactGlove внесе у віртуальну реальність, коли ми переходимо в еру Метавсесвіту», – заявив генеральний директор bHaptics Кіук Гвак.

Рукавички TactGlove є бездротовими та живляться від акумулятора на зап’ясті. Їхнього заряду вистачає на 4 години активного використання.

TactGlove виготовлені з еластичної тканини й будуть доступними у трьох розмірах: середній, великий та дуже великий. Також є набір внутрішніх рукавичок, які можна легко прати між використанням.

Поки що TactGlove підтримують обмежену кількість застосунків та ігор: Unplugged: Air Guitar, Hand Physics Lab та bHaptics Player.

Компанія заявляє, що почне розповсюджувати набори TactGlove для розробників ігор у другому кварталі 2022 року, після чого буде офіційний запуск для споживачів пізніше того ж року.

Про bHaptics

Компанія bHaptics особлива тим, що з 2015 року випустила кілька тактильних костюмів для віртуальної реальності, сумісних із більш ніж 100 іграми та застосунками, від ритмічних ігор VR, як-от Beat Saber, до пригодницьких ігор, як-от Half-Life: Alyx, до того ж список сумісності щоразу зростає.

На відміну від інших тактильних костюмів на все тіло, TactSuit X40 і TactSuit X16 націлені на споживачів, а не на аркади, пропонуючи економічний і класний доступ до тактильних пригод у VR.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь