Спецпроєкти

У Японії з життя пішов винахідник ігрових приставок Nintendo


В понеділок, 6 грудня, в Японії помер творець легендарних ігрових приставок Nintendo — Масаюкі Уемура. Про це стало відомо тільки сьогодні. На момент смерті чоловіку було 78 років. Причини смерті не оприлюднюють.

Про це повідомляє The Japan Times.

Що відомо про Масаюкі Уемура

Масаюкі Уемура прийшов працювати в Nintendo ще у 1971 році. Він став розробником 8-бітної ігрової приставки Nintendo Entertainment System (NES) та 16-бітної Super Nintendo Entertainment System (SNES). Крім того, винахідник брав активну участь в розробці ігор до приставок. Головні приставки інженера Уемура  випустили у 1983 та 1990 роках.

В історії відеоігор — ці приставки є одними з найбільш відомих та продаваних. У всьому світі було куплено понад 100 мільйонів таких консолей. Ці хіти спонукали Nintendo стати однією з провідних світових компаній у сфері відеоігор. На NES вийшли ігри Duck Hunt, Tetris та Super Mario, на SNES — ігри Donkey Kong, Final Fantasy, які стали своєрідною класикою ігор.

У 2004 році Масаюкі Уемера пішов із компнаії, проте ще довгий час залишався їхнім консультантом. Впродовж останніх років Уемура викладав в університеті Рітсумейкан у Кіото, де створив власний центр досліджень відеоігор.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь