Спецпроєкти

Українці представили концепцію першого національного електрокара – фото


Однодумці з різних галузей промислового дизайну та IT-технологій створили концепцію першого національного електрокара класу «люкс» – Kraina 225 Shooting Brake Coupe.

Про це повідомив автор проєкту, стиліст McLaren українського походження Максим Шкіндер.

Який вигляд має електрокар Kraina?

Максим Шкіндер разом з однодумцями з різних галузей промислового дизайну та IT-технологій придумали український електрокар класу «люкс». Разом із ним над проєктом працювали Антон Ніколаєв, Володимир Панченко, Віталій Енес та Сергій Вороновий.

«В останні кілька років ми бачили приклади спроб створення українського авто групами ентузіастів та небайдужих автомобілістів. Попри свою зупинку з тієї чи іншої причини, я завжди вважав, що ці проєкти були орієнтиром нових проб та експериментів, доки одна з них не вдасться. Ми об’єднали зусилля з іншими талановитими фахівцями з України, які працюють за кордоном в автомобільних та IT-компаніях, щоб показати, на що здатний колективний розум», – розповів Максим Шкіндер.

01/5

Однодумці об’єдналися, щоб спробувати створити конкурентоспроможний український електромобіль, який створювався натхненний у місцевій промисловій спадщині: літаки Антонова, Державне космічне агентство України в Дніпрі та промислові досягнення запорізького АвтоЗАЗу.

Kraїna 225 – це концептуальний проєкт, який створили, щоб дослідити та поекспериментувати в цьому сегменті.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь